Вчора моніторингові групи обстежили 225 об’єктів: складено 6 протоколів

Впродовж 30 червня моніторингові групи обстежили 225 об’єктів, дали 37 попереджень та склали 6 протоколів щодо закладів, які мали порушення правил безпеки. Про це інформують у департаменті житлового господарства та інфраструктури.

«З 12 червня ми запровадили дещо інший режим роботи цих моніторингових груп — вони працюють у дві зміни: з 9 до 16 год та з 16 до 22 год. Вони здійснюють контроль за суб’єктами господарювання щодо дотримання карантинних норм. Це стосується продуктових, продовольчих та непродовольчих ринків, великих супермаркетів тощо. Ми розуміємо, що на вході в супермаркет має стояти людина, яка здійснює термометрію, мають бути забезпечені дезінфікуючі засоби, одноразові рукавички тощо. Керівники мають нести персональну відповідальність за організацію роботи. Мешканці повинні слідкувати за дотриманням цих правил», — зазначила очільниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу, заступниця міського голови Галина Слічна.

Додамо, у випадку виявлення порушень необхідно телефонувати та повідомляти про це поліцію за номером «102».

Нагадаємо, раніше міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб’єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. Рейди проводять щодня у посиленому режимі.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *