В Ужгороді викрили масштабне виробництво підроблених миючих засобів відомих брендів

Хоча б один раз всі господині стикалися з підробкою миючих речовин, не дивлячись на те, що вони купувалися в цілком легальних торговельних точках і навіть у великих торгових мережах. Але останнім часом це набуло масштабів катастрофи, особливо на Закарпатті.

Управління захисту економіки в Закарпатській області припинило діяльність відразу кількох груп, які займалися виробництвом побутової хімії під брендом відомих світових марок. Зі світовими виробниками ця продукція була пов’язана тільки наклейками на упаковці. Треба сказати, що деякі з них були виконані майстерно – є думка, що існують навіть спеціальні цехи для виготовлення упаковки.

Сам товар не витримує ніякої критики – прекрасні порошки “Персил”, “Аріель”, “Тайд” і багато інших являли собою злегка розведену оригіналом для ароматизації, якусь невідому субстанцію, схожу за консистенцією на дрібну сіль. Рідка побутова хімія “відомих марок” була звичайним рідким милом, навіть без ароматизаторів.

Ці групи були викриті в Ужгороді, де “брендовані європейські товари” були поширені по всьому регіону та за його межами. Особливо якісною була схема продажу через Інтернет, якій наші співвітчизники починають довіряти дедалі більше.

Судячи з обсягу випущеної і реалізованої продукції, у ланцюгові задіяні багато людей, чиї особистості та залученість встановлюються.

Співробітники Управління по охороні економіки Закарпатської області та Ужгородського управління поліції Головного управління Національної поліції Закарпаття та Ужгородської прокуратури днями провели 14 авторизованих пошуків. Вилучено понад 170 тонн підробленої побутової хімії – контрафактної продукції відомих виробників. Вартість продукції становить понад 2,7 млн. грн. Попутно було вилучено етикетки, “чорну бухгалтерію”, обладнання. Випускалася продукція абсолютно відкрито, що говорить багато про що.

Кримінальну справу було порушено за ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, торговельне найменування, кваліфіковане зазначення походження товарів) Кримінального кодексу України.

Але було б не зайвим включити туди навмисний обман споживачів та виробників, додавши претензії від їх імені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *