Артур Палатний поза законом або убивця Ноздровської розгулює на волі – Костянтин Бєдовой (відео)

Усі ми знаємо, хто такий Артур Палатний. Це жалюгідне створіння кришує тисячі повій у центрі Києва та з дев’яностих років вбиває людей. Проте, не всі ми пам’ятаємо, що саме Палатний Артур Леонідович є замовником вбивства Ірини Ноздровської.

Відомий американський дослідник російської мафії Сєва Каплан прилетів до Києва взяти велике інтерв’ю у адвоката Костянтина Бєдового. Про Бєдового теж можна сказати багато чого не дуже приємного, але ця людина не вбивця. Про це повідомляє інформаційний журналіст СокальІнфо із посиланням на “Толковище с Севой Капланом” у YouTube.

В ході інтерв’ю Бєдовой повідомив подробиці резонансного вбивства автивістки Ірини Ноздровської.


“В Україні Ірина Ноздровська голосно заявляла, що їй погрожують вбивством, називала людей, але її вбили. Наразі судять людину, яка навіть під тиском не зізналася у скоєному. В Генпрокуратурі лежать документи з експертизами, в яких написано, що дана людина ніяк не могла здійснити дане вбивство, але його судять, поки вбивця гуляє. В Україні це не працює, на жаль, але розголошення дозволяє, по-перше, зробити ціну за мою голову більшою, але я не готовий бути безпорадною жертвою, я проаналізував та подумав: “А що мені ще залишається робити?”. Юридичні шляхи виглядають слабо. В Америці, де мій архів і якщо знати фільм по ньому, то країна буде завмирати, дивитися із захопленням. Але це не працює, і високопоставлені американці, з якими я говорив сказали мені:” Так, ми знаємо, що Порошенко мерзотник і оточення таке ж, але вони наші мерзотники”. І також сказали мені, щоб я приїзжав до них, щоби я отримав статус біженця, але я не хочу покидати свою країну, свою сім’ю”, – сказав Костянтин Бєдовий.

Артур Палатний
Артур Палатний

Чи відповість Артур Палатний за свої злочини?