На кільці вул. Липинського — вул. Б. Хмельницького наступного року відбудеться зміна організації дорожнього руху

Триває капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького. Після завершення ремонтних робіт відбудуться зміни в організації дорожнього руху на кільці вул. Липинського — вул. Б. Хмельницького. Про це розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

«На кільці вул. Липинського — Б. Хмельницького буде змінено організацію дорожнього руху.

Відзначу, що ще кілька років тому, коли розроблявся проект реконструкції вул. Б. Хмельницького, була передбачена зміна схеми організації дорожнього руху на кільці Липинського — Б. Хмельницького, із зміною організації руху на вул. Кукурудзяній. Вул. Кукурудзяна стане односторонньою, тільки на виїзд на кільце. Відповідно не буде затору, коли машини з кільця не можуть швидко заїхати на вул. Кукурудзяну і блокують все перехрестя.

Отож, ці зміни були передбачені в реконструкції вул. Б. Хмельницького, тому будуть впроваджені на завершальному етапі реконструкції вулиці, коли ремонтні роботи дійдуть до цього відрізку. Тобто зміни відбудуться наступного року.”, — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

©Медіастар