Чому Суркіс так боїться Маріуполя?

Григорій Суркіс викликав до себе образливу жалість уболівальників і футбольних фанатів, коли заявив, що в зв’язку з тим, що він відповідає за життя футболістів свого клубу, він не хоче, щоб вони їхали на чергову гру в прифронтовий Маріуполь. На стадіоні в Одесі вболівальники розтягнули банери, на яких було написано:

“Маріуполь – це Україна! Динамо”, не бійся, приїжджай!”.

Маріупольці, які четвертий рік проживають в постійно обстрілюваній зоні, щиро не розуміють, чому їх життя менш цінне, ніж життя футболістів. Хіба що, тому, що за футболістів власники клубу платили великі гроші і тепер бояться несподівано втратити своє надбання? Але в Маріуполі так само безпечно, як в будь-якому іншому місті країни, де також є небезпека, припустимо, теракту або злісного хуліганства.

Надуману відмову Суркіса вболівальники в соцмережах обізвали капризом, підкресливши, що саме приїзд “Динамо” в прифронтову зону викликав би і ажіотаж, і підтримку, і радість його уболівальників, які, звичайно ж, є і в Маріуполі.

Але, мабуть, впевненість легше випромінювати на території, де все спокійно, а надати моральну підтримку людям, які живуть в складних умовах, – страшнувато якось і хочеться якихось письмових гарантій (?)

До речі, в Маріуполі вже відбулися два матчі Прем’єр-ліги, а президент ФФУ пригрозив “Динамо” технічною поразкою 0:3 за відмову їхати на матч до Маріуполя.