З відомої львівської лікарки зняли обвинувачення

Прокуратура відмовилася від обвинувачення у справі відомої львівської лікарки.  Екс-заступниця головного лікаря ЛОКЛ Наталія ван Доеверен довела у суді неправомірність звинувачень її у хабарництві. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Прокуратура відмовилася від державного обвинувачення у кримінальному провадженні про отримання хабара екс-заступницею головного лікаря Львівської обласної клінічної лікарні Наталією ван Доеверен. Відповідну постанову про відмову прокурора від державного обвинувачення оприлюднив її адвокат Олег Мицик ввечері 28 листопада.

Наталію ван Доеверен, на той час заступницю головного лікаря Львівської клінічної обласної лікарні, затримали у листопаді 2016 року, звинувативши її в отриманні хабара у 6000 грн від пацієнтки.

Наталія ван Доеверен одразу почала публічно заявляти, що справа проти неї сфабрикована. Під час судового розслідування двоє свідків спочатку заявляли, що давали їй гроші. Але згодом один із них – Дмитро Бадьора – зізнався, що насправді хабара лікарці не приносив, а неправдиві свідчення надав під тиском правоохоронців.

©Status quo