Андрій Садовий подав апеляцію

Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду в справі індустріального парку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ми подали апеляцію. Це рішення не було складним, бо за весь час роботи міським головою я не раз переконався, що за справедливість треба боротись. Успішний Львів завжди буде комусь кісткою в горлі, але нам своє робити.

Сьогодні отримав листа від інвестора CTP. Вони звертаються до нас, Президента та прем’єра про захист іноземних інвестицій. Хочуть зробити у Львові 3 000 робочих місць і просять, щоб їм не заважали. Взагалі найкраща допомога бізнесу — не заважати.

Про час і місце апеляції повідомлю, як тільки стане відомо. Ми будемо відстоювати право Львова на індустріальний парк і права інвестора на ведення законного бізнесу в Україні. Правда переможе!" – написав він.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова в справі індустріального парку у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тис 550 грн. Через два дні суд обрав також в.о. директора департаменту містобудування Львівської міськради Сергію Коровайнику запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 153 680 грн. Андрій Садовий прокоментував рішення суду та заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави.

©Status quo