Стало відомо, коли у Львові почнуть курсувати нові тролейбуси

Нові тролейбуси "Електрон" виїдуть на лінію орієнтовно 15 грудня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як розповіли у ЛКП "Львівелектротранс", триває процес офіційної передачі підприємству перших 10 нових тролейбусів "Електрон". Через запізнення у поданні сертифікатів відповідності з боку виробника, а також через зауваження технічного характеру з боку замовника, терміни підписання актів прийому-передачі тролейбусів дещо зміщуються від попередньо затвердженого графіку. Відповідно, нові тролейбуси вийдуть на маршрути орієнтовно 15 грудня.

"Станом на сьогодні, на території тролейбусного депо Львова уже знаходяться перші 10 машин. У найближчий тиждень очікується поставка ще 10 одиниць нового рухомого складу. Однак виїхати на лінію та розпочати експлуатацію нового рухомого складу нові машини зможуть лише після підписання усіх необхідних двосторонніх документів", — повідомили у ЛКП "Львівелектротранс".

Нагадаємо, згідно з договором між ЛКП "Львівелектротранс" та Концерном "Електрон", усі 50 тролейбусів місто має отримати до кінця березня 2020 року.

©Status quo