Актуальні питання електроенергетичної галузі розглянули на нараді в Києві

У  Києві відбулось засідання НКРЕКП у формі відкритого обговорення, де серед іншого розглядали важливі для Львівської області питання, а саме щодо проєктів постанов НКРЕКП стосовно встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії та тарифу на послуги з диспетчерського управління ПрАТ «НЕК «Укренерго» на 2020 рік, а також встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії для операторів систем розподілу (ОСР) та тарифів на послуги постачальників універсальних послуг.
На відкритому обговоренні від обласної державної адміністрації був присутній заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації Михайло Грет.
“Той рівень витрат, що використовується на ремонт електромереж Львівської області є недостатнім і потребує збільшення (з необхідних 234 млн грн у 2020 році в Інвестиційній програмі ПрАТ «Львівобленерго» передбачено лише 128 млн грн). Разом з тим, облдержадміністрація наголошує на необхідності подальшого збільшення витрат на оплату праці працівників ПрАТ «Львівобленерго» у зв’язку із значною плинністю кадрів на підприємстві”, – зазначив Михайло Грет.
Водночас, в тарифі на послуги постачальника універсальних послуг (ТОВ «Львівенергозбут») закладений недостатній рівень витрат на послуги із доставки рахунків (8,8 млн грн при потребі 54 млн грн). Крім того, є потреба у створенні центрів обслуговування клієнтів, які були б зручними для відвідування споживачами, що потребує значних ресурсів (біля 9,5 млн грн)».
За результатами відкритого обговорення ухвалили рішення щодо підняття заробітної плати працівникам енергетичних підприємств в розмірі 30%.

©Медіастар