Таланти без обмежень: у Львові розпочався перший фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку»

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Львові організували перший обласний фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Лови зірку».
Так, сьогодні більше сотні учасників цього яскравого заходу вкотре доводять, що талант не має обмежень і тішать глядачів своїми талантами: співають, танцюють, показують мініатюри, читають поезію. А також демонструють художню творчість – власні малюнки, аплікації, вишивку, фото- та відеороботи.
Привітав учасників та організаторів фестивалю заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.
«Неймовірна радість бачити тут величезну кількість усміхнених, натхненних, творчих людей і повний зал. Усі наші учасники – безсумнівно, таланти і вже «зловили свою зірку». Нема сумнівів, що фестиваль розвиватиметься, стане традиційним і щороку даруватиме нам нові таланти та ще яскравіші враження. Найдовша дорога починається із першого кроку, який ми сьогодні зробили», – наголосив Тарас Грень.
хтось віддається театральній справі чи кіно. Люди з інвалідністю – не виняток. Попри те, що їм часом дуже важко рухатися, вони дуже талановиті! Ці люди прекрасно танцюють у візках, співають, вишивають, малюють та в’яжуть
Головною метою конкурсу є залучення молоді з функціональними обмеженнями до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.
Зазначимо, фестиваль проводиться за такими номінаціями та підномінаціями:
1. Яскраві барви (художня творчість – живопис; малюнок, графіка; офорт, аплікація; інші види художньої творчості).
2. Кришталеві ноти (виконавчі види мистецтва):
Підномінація 1. інструментальне виконання (гра на музичних інструментах);
Підномінація 2. вокал (академічний, народний, естрада, творчі колективи різних жанрів, хорове мистецтво);
Підномінація 3. авторська пісня.
3. Театральні обрії (мініатюри).
4. Магія танцю (хореографія).
5. Коралі слова (літературна творчість – поезія; мала проза).
6. Крізь об’єктиви (відео, фото роботи).

©Медіастар