НУ «Львівська політехніка» проведе ремонт підпірної стінки і облаштує громадський простір біля гуртожитку на вул. Лазаренка, 38

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, сьогодні відбулася робоча зустріч за участю представників мерії, НУ «Львівська політехніка» та мешканців району вул. Лазаренка, 38. Під час зустрічі було озвучено, що «Львівська політехніка» проведе облаштування громадського простору біля гуртожитку № 12 з капітальним ремонтом аварійної підпірної стінки та укріпленням схилів. Нагадаємо, підпірна стінка, схили і земля біля гуртожитку на вул. Лазаренка, 38 належить «Львівській політехніці».
.”НУ «Львівська політехніка» має проект облаштування громадського простору біля гуртожитку № 12 (вул. Лазаренка, 38) з капітальним ремонтом аварійної підпірної стінки та укріпленням схилів. Крім того Політехніка планує провести ремонт інженерних мереж і благоустрій біля гуртожитку — ремонт тротуарів, дороги. Тобто провести весь комплекс робіт. Розпочати роботи планують через 10 днів. Це підтвердив проректор Володимир Крайовський. Проект є, зараз він на експертизі.

На час, поки не приступили до робіт, домовилися, що проїзну частину вулиці Лазаренка біля гуртожитку «Львівська політехніка» перекриє, щоб машини туди не заїжджали, і щоб не було небезпеки для людей.

Нагадаю, що аварійна підпірна стінка, схили і земля біля гуртожитку НУ «Львівська політехніка» на вул. Лазаренка, 38 належить «Львівській політехніці», — розповіла Ірина Маруняк.

©Медіастар