Іван Гринда розповів канадським спостерігачам, чому цьогорічні вибори президента є надважливими для України


Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда зустрівся зі спостерігачами Канадської міжнародної місії за президентськими виборами в Україні Расселом Маккінзі та Юрієм Андрийовичем. Вони обговорили актуальні питання.

«Ми обрали європейський курс, заплатили дорогу ціну на Майдані за нашу справжню незалежність, стримуємо агресора на сході, який переважає нас силою й чисельністю армії, – зазначив Іван Гринда. – Ось чому сьогодні вкрай важливо, щоб при владі стояв сильний президент із проєвропейськими поглядами, який здатен провести якісні зміни в державі».

Укропівець наголосив: тих кроків, які здійснила чинна влада, недостатньо, щоб країна рухалась швидшими темпами у європейському напрямі та могла почуватися в безпеці.

«Потрібні більш рішучі дії, особливо коли йдеться про боротьбу з корупцією, потрібне більш тісне співробітництво з НАТО, потрібно повністю розірвати економічні стосунки з державою-агресором. Проте, як ми бачимо, часто представники чинної влади зволікають із вирішенням цих питань, – сказав він. – Очевидно, що політики старої формації, котрі перебувають при владі понад 20 років, дискредитували себе порожніми обіцянками. Ось чому сьогодні українці орієнтуються на нові обличчя».

За словами Івана Гринди, на виборах, які відбудуться 31 березня, можуть бути спроби від різних політичних сил сфальсифікувати результати та підкупити виборців.

«Сподіваюсь, що разом зі спостерігачами ми завадимо цьому й зробимо все, щоб вибори президента відбулись чесно й справедливо», – підсумував Іван Гринда

©Медіастар