Хулігани закидали камінням поїзд Київ – Львів

У четвер, 30 травня, пізно ввечері на Київщині хулігани закидали камінням швидкісний поїзд Київ – Львів. "Укрзалізниця" оцінила збитки у 8 тис. доларів США. Про це 31 травня повідомила прес-служба Укрзалізниці, інформує zaxid.net.

Інцидент трапився о 22:50 на перегоні Сорочий Брід – Мотовилівка біля Києва. Хулігани закидали камінням швидкісний поїзд № 716 Львів – Київ і, як наслідок, розбили лобове скло кабіни машиніста та бокове скло пасажирського вагона. Ніхто з пасажирів чи екіпажу поїзда не постраждав.

"Орієнтовні збитки "Укрзалізниці" від заміни лобового скла кабіни електропоїзда складають понад 8 тис. доларів США. Крім того, для заміни лобового скла електропоїзд відстороняється від роботи на 3 доби, що також порушує технологічний процес експлуатації поїздів та додає збитків залізниці", – йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Про цей випадок повідомили правоохоронців. Також в "Укрзалізниці" повідомили, що це не перше умисне пошкодження вагонів. Від початку 2019 року подібним чином розбили 47 вікон у вагонах, завдавши збитків на 700 тис. грн.

©Status quo