У Львові не виявили перехресть зі шкідливим та дуже шкідливим рівнями забруднення повітря

Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, в ході дослідження, яке фахівці КП «Адміністративно-технічне управління» проводили впродовж січня-лютого, перехресть із шкідливим та дуже шкідливим рівнями забруднення повітря у Львові виявлено не було.

«У Львові немає перехресть зі шкідливим та дуже шкідливим рівнями забруднення. Втім перевищення допустимих норм хімічних компонентів зафіксували на 19-ти із 30-ти львівських перехресть.

Такі дані оцінки забруднення повітря, яку у січні-лютому провели фахівці КП «Адміністративно-технічне управління».

Як зазначили в управлінні, безпечний рівень забруднення є на 4 перехрестях, а саме: вул. Шпитальна — вул. Данилишина, вул. Січових Стрільців — вул. Гнатюка, вул. Зелена — вул. Конопницької – вул. Петрушевича, вул. Городоцька — вул. Залізнична.

Помірний рівень — на 5-ти перехрестях: пр. Червоної Калини; вул. Личаківська — вул. Пасічна; вул. Липинського — вул. Хмельницького; вул. С. Бандери — вул. Антоновича — вул. Русових; вул. Кульпарківська — вул. Городоцька.

Перехресть зі шкідливим та дуже шкідливим рівнем забруднення в ході замірів за цей період не виявлено”, — зазначають у департаменті містобудування.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/ecology/284459-u-lvovi-ne-viyavili-perekhrest-zi-shkidlivim-ta-duzhe-shkidlivim-rivnyami-zabrudnennya-povitrya

©Медіастар