У лютому львів’яни звертались на «Гарячу лінію» міста понад 33 тисячі разів

До контакт-центру 1580 у лютому надійшло понад 33 тисячі дзвінків від мешканців, зареєстровано понад 12 тисяч звернень львів’ян, більше чверті з них отримано електронно через сервіси 1580.

«У лютому було зареєстровано 12 561 звернення, 26% надійшли через нашу групу у Facebook, мобільний додаток та портал 1580. У контакт-центр надійшов 33 241 дзвінок, на 13 000 більше, ніж у минулого місяця», — розповіла начальниця відділу «Гаряча лінія» міста Віра Фрис.

Найбільше у лютому мешканців турбували питання щодо прибирання доріг після негоди, ремонту дахів та дощових систем в будинках, очищення від снігу тротуарів та прибудинкових територій.

Найбільше проведеної роботи за зверненнями у лютому здійснювали районні адміністрації Львівської МТГ, лідером серед них є Шевченківська районна адміністрація — 2 175 звернень.

Нагадаємо, зателефонувати на «Гарячу лінію» міста Львова можна цілодобово та безкоштовно за номером 15−80 (також з мобільних телефонів), також залишити своє звернення можна за допомогою мобільного додатку «Львів 1580» для Android та iOS, а також через портал 1580.lviv.ua (https://1580.lviv.ua/).

Водночас, надіслати звернення та висловити свою думку в коментарях мешканці можуть долучившись до групи «Гаряча лінія» міста у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/hotline.lviv

Поділитися у Facebook

©Медіастар