Через місяць у Львові відбудеться «МолоДвіж 2020»

Третій молодіжний захід цьогоріч відбудеться 5−6 вересня і пройде під назвою #МолоДвіж NOT. Wasted у 24-годинному форматі на території !FestRepublic, відповідно до всіх карантинних вимог.

Як зазначають організатори, новий «МолоДвіж» буде поділений на чотири смислові блоки, які формують #молодвіжну_філософію: можливості, цінності, важливості і шаленості. У кожному з них відбуватимуться дискусії, лекції, інтерв’ю, спільні обговорення та інші цікаві івенти. Вся увага програми молодіжного заходу буде спрямована на нові глобальні та локальні післякарантинні реалії.

Цьогорічний «МолоДвіж» керуватиметься центральним питанням: «Втрачений 2020 для молоді – чи ні?».

За інформацією пресслужби заходу, спікерами вже традиційно стануть відомі українські митці, політики, артисти, інфлюенсери, спеціалісти у вузьких сферах тощо, яких вони незабаром анонсують на своїх сторінках у соцмережах.

Окремим викликом для організаторів стала реєстрація відвідувачів на захід у карантинних умовах. Тепер весь процес відбуватиметься за допомогою телеграм-бота https://t.me/Molodvizh_2020_bot, який значно спростить цей етап заходу та мінімізує потребу близького контакту при вході на територію. Всі деталі щодо реєстрації можна знайти у соцмережах «МолоДвіжу» https://www.facebook.com/molodvizh/

Організатори наголошують на обмеженій кількості відвідувачів, у зв’язку з пандемією коронавірусу, тому рекомендують не затягувати із реєстрацією, щоб мати змогу зустрітися на «території (не)втрачених можливостей».

©Медіастар