Проєкти НУ «Львівська політехніка» перемогли на всеукраїнському конкурсі освітніх ініціатив

Викладачі та студенти НУ «Львівська політехніка» перемогли одразу з двома проєктами на конкурсі грантових проєктів з розвитку IT-освіти України. Ініціативи чат-бот (підказник) з дисциплін «Машинне навчання» і «Глибинне навчання» та онлайн-курс про принципи роботи сенсорів отримають повне фінансування на реалізацію. HУ «ЛП» став єдиним вишем України, команди якого взяли більше одного призового місця із шести можливих.
Організатором конкурсу із загальним фондом в 20 тисяч доларів США стала компанія GlobalLogic. У змаганні взяли участь 105 проєктів команд із 42 навчальних закладів та 16 міст України. Близько 80% ініціатив стосувалися технічного напрямку навчання. Майже половину усіх проєктів склали ідеї зі створення онлайн-курсів та діджиталізації існуючих навчальних програм. Серед заявок були проєкти спрямовані на всі рівні освіти: школи та позашкільне навчання, університети, післядипломну освіту та науку. При цьому найбільше заявок подали команди із НУ «ЛП». Практично у кожній команді були не лише викладачі, а й студенти. Це говорить про зацікавленість молоді у розвитку української освіти.

«НУ «Львівська політехніка» — наш стратегічний партнер в межах GlobalLogic Education. Ми спільно відкрили навчальну embedded-лабораторію для студентів, запустили декілька спільних навчальних програм. Ми раді, що можемо підтримати прогресивні ідеї викладачів та студентів та допомогти зробити навчальний процес ефективнішим», — прокоментував Євген Сакало, координатор університетської програми GlobalLogic в Україні, кандидат технічних наук, доцент.

Усі грантові проєкти за умовами конкурсу мають бути реалізовані впродовж року. Експерти компанії будуть співпрацювати з командами та допоможуть впровадити їхні проєкти вчасно. Додатково до команд-переможниць до кінця 2021 ще 12 команд-учасниць отримають фінансову допомогу для розвитку своїх ідей.

Поділитися у Facebook

©Медіастар