Медики намагаються врятувати ногу дівчині, яка постраждала від коней у центрі Львова

Львівські медики скликали консиліум для порятунку ноги 15-річної Олесі Шиян. Про це повідомляє zaxid.net. 

Стан 15-річної Олесі Шиян, яка через наляканих коней у центрі Львова отримала важкий перелом, залишається важким. Медики скликали консиліум, до якого, окрім лікарів дитячої лікарні ОХМАТДИТ, увійшли кращі спеціалісти Львова, області та медуніверситету. Ще один консиліум планують провести сьогодні, на який запросили і спеціалістів з львівського військового госпіталю. Дівчинка перенесла уже сім операцій.

"Воюємо за ногу Олесі. Дівчинка кожний день в операційній: учора була, нині і завтра буде. Стан важкий. У неї була ішемія нижньої кінцівки через ушкодження підколінної артерії, тобто нога якийсь час була знекровлена, а це дало негативні наслідки. Тож ми робимо все для того, аби врятувати дитині ногу, консультуємося з найкращими спеціалістами", – розповіла ZAXID.NET в.о. директора львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Олександра Бурда.

На минулий консиліум покликали завідувача опікового центру 8-ї міської клінічної лікарні Василя Савчина, який має великий досвід порятунку дітей з відмерлими тканинами після опіків, судинного хірурга Львівської обласної клінічної лікарні Романа Трутяка, який оперував дівчинку відразу після травми, працівників кафедри дитячої хірургії Львівського національного медуніверситету тощо. Завтра планують провести ще один консиліум, на який запросили спеціалістів з львівського війського госпіталю.

Нагадаємо, нещасний випадок стався у суботу ввечері на проспекті Свободи у Львові. Налякані вибухами фейєрверків коні винесли прогулянкову туристичну карету на пішохідну частину проспекту і знесли лавку, де сиділа 15-річна дівчинка з Турки. Її відразу ж госпіталізували в реанімацію ОХМАТДИТу. Лікарі поставили діагноз:відкритий перелом великої гомілкової кістки, забійно-рвана рана м’яких тканин лівої гомілки та стегна, кровотеча, посттравматичний тромбоз підколінної артерії, гостра ішемія лівої нижньої кінцівки.

©Status quo