Павло Володимирович Котов – зрадник? ГУ МВС Росії підтвердило наявність російського громадянства у переможця конкурсу на посаду Першого заступника Голови Держрезерву України Котова

Управління з питань міграції ГУ МВС Росії у Воронезькій області підтвердило факт наявності у переможця конкурсу на посаду першого заступника голови Державного агентства резерву України пана Котова Павла Володимировича паспорта громадянина Російської Федерації та закордонного паспорта громадянина Російської Федерації. Про це йдеться у відповідному офіційному листі російського відомства від 8 жовтня поточного року, котрий, поки триває спецперевірка пана Котова перед офіційним призначенням його на посаду, потрапив у розпорядження представників ЗМІ.

Так, згідно даних, вказаних у документі, пан Павло Володимирович Котов, 1.11.1968 року народження, отримав паспорти громадянина РФ ще у 2014 році.

25 вересня поточного року, під час оцінювання Комісією вищого адміністративного корпусу розв’язків ситуаційних завдань та проведення співбесід з кандидатами на зайняття вакантних посад держслужбовців категорії «А», а саме першого заступника голови Держрезерву та заступника голови Держрезерву, на пряме прохання одного з членів Комісії прокоментувати ситуацію щодо наявності інформації у ЗМІ про російське громадянство пан Котов рішуче заперечив дану інформацію.

Нагадаємо, згідно Розпорядження КМУ від 22 серпня 2018 року оголошено конкурс на зайняття вакантних посад першого заступника голови Держрезерву та заступника голови Держрезерву.

18 вересня вже відбувся перший етап конкурсного відбору, а саме тестування щодо визначення рівня володіння англійською мовою. В цей час у розпорядження представників ЗМІ потрапляє інформація щодо неабиякого послужного списку досягнень двох з п’яти претендентів на зайняття вищезгаданих посад, а саме, пана Володимира Котова та Вікторії Дмитрушко.

Павло Володимирович Котова на разі працює помічником-консультантом народного депутата України Артура Герасимова. Маючи зобов‘язання декларувати свої доходи, пан Котов подав завідомо неправдиві дані до реєстру декларацій. Згідно вказаних самим Котовим у його декларації даних, він винаймає житло загальною площею майже 103 м. кв. за понад 150 тис. грн. у рік, при цьому, задекларований дохід від роботи помічником-консультантом народного депутата сягнув позначки тільки 38 тис. грн. на рік.

Яскравим персонажем виявилась і Вікторія Михайлівна Дмитрушко, що претендувала на посаду заступника голови Держрезерву, та згідно проведеного конкурсу, стала його переможцем. За даними відкритих джерел та наявної інформації у ЗМІ, пані Дмитрушко є директором ТОВ «Світ борошна». Сумнівні підприємницькі оборудки, невідповідність задекларованих доходів реальним витратам, а також сімейні зв‘язки з колишнім керівником ПАТ «Аграрний фонд» Олександром Кірюком, проти якого Генеральною прокуратурою України порушено кримінальне провадження та ще у 2015 році направлено до суду обвинувальний акт за звинуваченням у заволодінні чужим майном у особливо великих розмірах – не менш цікаві, аніж у пана Котова «досягнення».

Зважаючи на настільки яскраві біографії, мабуть саме такі згадувані факти й стали основними при прийнятті рішень Комісією вищого адміністративного корпусу про перемогу пана Котова у конкурсі на зайняття посади першого заступника Голови Держрезерву, а пані Дмитрушко – заступника голови Держрезерву.

До речі, про замовність та корумпованість даного рішення про призначення оголошення конкурсу на посади першого заступника та заступника нещодавно, коментуючи обшуки вдома та у відомстві, а також вручення підозри у службовій халатності, що призвела до збитків у понад 6 млн.грн., говорив сам Голова Держрезерву Вадим Мосійчук. За його словами, оперативне проведення конкурсу, визначення саме цих «комусь угодних» претендентів, обшуки та звинувачення у халатності є не випадковим збігом обставин, а саме планомірними та спланованими діями, спрямованими на усунення Мосійчука з посади Голови Держрезерву та призначення переможців конкурсу керівниками структури.

То ж, шановні, Санта-Барбара триває. І тепер справді актуальним є питання до так званих переможців конкурсу у Держрезерві, чи зможуть вони цього разу спростувати очевидні та вже підтверджені російською стороною факти. А щодо наших українських спецслужб, то чи вистачить їм снаги та сили волі протистояти замовленню, та виконати свій наданий Конституцією та народом обов‘язок?

Далі обов‘язково буде…..