У Львові представники місцевого самоврядування з України говорять про верховенство права

Сьогодні у Львові провідні експерти обговорюють питання верховенства права в організаціях місцевого самоврядування. Мер Львова привітав учасників семінару з обміну досвідом № 12 «Виконання планів дій: досягаючи довгострокові цілі». Також Андрій Садовий подякував Карлу Фредріку Біркоффу за співпрацю для Львова.

Захід організовують Соціологічна агенція «ФАМА», Академія Фольке Бернадотта.

Серед учасників — представники органів місцевого самоврядування з міст-партнерів проекту — Вільнянськ, Вознесенськ, Долина, Івано-Франківськ, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Миргород, Пирятин, Самбір, Тернівка, Трускавець, Харків, Чугуїв, Южне, а також міст, що долучилися до проекту у 2019 році, — Маріуполь, Сєвєродонецьк, Херсон.

«Я б хотів, щоб день був корисним для вас. Ми покажемо вам один з наших ЦНАПів. У нас є в кожному районі по 2−3 ЦНАПи. Також, якщо вам буде цікаво, можемо показати Інспекцію архбудконтролю. Також пропоную показати вам Центр допомоги учасникам бойових дій. В нас є більше 7 тисяч хлопців і дівчат, які пройшли зону бойових дій, і це таке місце, де вони отримують всі необхідні послуги і консультації. Окрім того, кожен з них отримає по 100 тисяч гривень одноразової матеріальної допомоги. Думаю, вам буде цікаво там поговорити безпосередньо з працівниками. І однозначно вам потрібно побачити Меморіал Героїв Небесної Сотні, який ми відкрили 23 серпня. Там — фантастичний краєвид на місто. Після цього буде смачна кава чи какао.

Велика подяка фундації за підтримку, за велику справу, яку ви робите. Без якісної соціології, без якісної думки, дуже важко аналізувати, генерувати нові ідеї. «ФАМА» — це соціологічна служба, яка працює по всій Україні. Ми часто з ними працюємо. Дякуємо за вашу роботу для Львова”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Проект «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні», що реалізується Академією Фольке Бернадотта за фінансової підтримки Швеції, запросив представників міст-партнерів проекту взяти участь у 2-денному семінарі із обміну досвідом «Виконання планів дій: досягаючи довгострокові цілі». Цей семінар 10−11 жовтня проходить у Львові.

Завдання семінару:

Представити результати виконання Планів дій містами-партнерами проекту
Обговорити виклики, з якими стикалися міста під час виконання планів дій, зокрема при наданні послуг чи вирішенні проблем ветеранів та внутрішньо переміщених осіб
Представити та обговорити діяльність проекту, спрямовану на покращення взаємодії між містами та групами населення, що зазнали найбільшого впливу від конфлікту (застосування Контрольного переліку з верховенства права в публічному адмініструванні, пілотні діалоги тощо).

©Медіастар