До Львова хочуть приєднатися три села

Три села вирішили об'єднатися зі Львовом в одну громаду. Місцеві депутати одноголосно прийняли рішення приєднатися до ще не створеної Львівської ОТГ. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Зашківська сільська рада Жовківського району вирішила увійти до складу майбутньої Львівської ОТГ. Таке рішення прийняли місцеві депутати одноголосно на сесії ще у липні 2019 року, однак про це стало відомо лише зараз. Загалом до складу Зашківської сільради входять три села з сукупним населенням близько трьох тисяч мешканців.

Голова Зашківської сільської ради Оксана Чекайло повідомила, ще у 2016 році сільська рада відмовилася приєднуватися до Куликівської ОТГ. У 2019 році Куликівська сільрада знову нагадала Зашкову про актуальність пропозиції об’єднатися в одну громаду, однак повторно отримала відмову. На думку сільського голови, у Львівській ОТГ села Зашківської сільської ради матимуть кращу перспективу розвитку, аніж у Куликівській ОТГ.

Зазначимо, у підпорядкуванні Зашківської сільської ради є три села – Зашків, Завадів та Зарудці, де загалом живе близько трьох тисяч людей.

©Status quo