Вулицю Б. Хмельницького освітлять по-новому

На вул. Богдана Хмельницького планують до кінця року встановити сучасне освітлення. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У 2019 році облаштували освітлення на вулицях при в’їзді в місто, зокрема — на вул. Шевченка, вул. Кульпарківській, вул. Стрийській, вул. Городоцькій і вул. Личаківській. Також до кінця року планують освітити в’їзди в місто на ділянці вул. Богдана Хмельницького.

"Цього року ми освітили в’їзди у місто. Так, ми встановили нові світильники, LED-лампи та оцинковані стовпи. Тепер освітлення виглядає зовсім по-іншому. Ми вже виконали освітлення вулиць Шевченка, Кульпарківська, Стрийська, Городоцька та Личаківська. Наразі все освітлення там відповідає нормам. Також до кінця року планують освітити в’їзди у місто на вул. Липинського і Богдана Хмельницького", — зазначила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

За її словами, у серпні цього року ЛКП "Львівсвітло" оголосило тендер на реконструкцію освітлення вулиці Богдана Хмельницького, у якому перемогло підприємство "ЛК Енерголюкс". 30 вересня із ним підписали договір на виконання робіт. Відомо, що вартість становить 13,868 млн грн.

©Status quo