У Франківському районі Львова сталася масова бійка

Патрульні зупинили у Франківському районі Львова масову бійку з потерпілими. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Учора ввечері, патрулюючи на вулиці Федьковича, піший екіпаж 4-го батальйону помітив групу осіб, яка бігла їм на зустріч, і один з них мав сліди крові на обличчі, та ще одну групу осіб, яка бігла за ними, і в одного з чоловіків теж обличчя було в крові. Окрім того, в одного із переслідувачів була в руках бита.

Патрульні зупинили даних осіб та викликали на підмогу автоекіпажі, оскільки ті продовжували бійку та не реагували на команди поліцейських припинити правопорушення.

Коли на місце прибули додаткові екіпажі, сторони конфлікту вдалося розвести і встановити, що внаслідок суперечки сталася бійка. Завдяки реакції патрульних, у бійці лише двоє потерпілих: в одного було розсічення голови і сильна кровотеча, а в іншого переламані ребра та підозра на пробиття легені. Обох госпіталізували.

На місце події викликали слідчих Франківського відділу поліції. Биту вилучили. Згодом патрульні супроводили сторони конфлікту до відділу поліції.

©Status quo