Головний архітектор Львова звільняється

Посадовець переходить на нову роботу – у Міністерство розвитку громад і територій. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Головний архітектор Львова, начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський у вівторок, 10 вересня, написав заяву на звільнення. Тепер заяву має підписати мер Львова Андрій Садовий.

Юліан Чаплінський пояснив ZAXID.NET, що переходить на нову роботу. При цьому посадовець відмовився назвати місце майбутнього працевлаштування. Однак за інформацією видання, Юліан Чаплінський продовжить працювати в Міністерстві розвитку громад і територій на посаді заступника міністра з питань будівництва та житлово-комунального господарства.

Нагадаємо, що у серпні Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ перейменували на Міністерство розвитку громад і територій. Міністерство очолила директорка ТОВ "Інститут місцевого розвитку" та народна депутатка 8-го скликання Альона Бабак.

Довідка. 36-річний Юліан Чаплінський здобув вищу освіту в Національному університеті "Львівська політехніка" на спеціальності "Архітектура будівель і споруд". У 2005-2006 рр. він працював архітектором у приватній фірмі "Ювіт". У 2006-2011 рр. був архітектором та директором ПП "Архітектори Чаплінський Трофименко". У 2011-2015 рр. керував власною архітектурною фірмою "CHAPLINSKYY & Associates". На посаді головного архітектора Львова Юліан Чаплінський працював від 25 лютого 2015 року.

©Status quo