У Львові збудують три школи

У районі "Під Голоском" проведуть інженерні мережі, облаштують дороги та збудуть навчальні заклади. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Виконавчий комітет міськради розглянув питання, яке ставили перед мерією мешканці району "Під Голоском". У результаті обговорень вирішили зобов’язати забудовників, які споруджують будинки на вул. Малоголосківській та поряд, провести в житловий квартал інженерні мережі та облаштувати дороги й парки, також визначили земельні ділянки, на яких будуть збудовані школи та садочки.

Як зазначила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, попередньо відбулося три зустрічі з мешканцями вул. Малоголосківської та району, забудовниками і посадовцями. Розглянули, зокрема, три запитання: будівництво доріг, облаштування інженерних мереж та спорудження навчальних закладів, парків і скверів. Таким чином, забудовників, дотичних до будівництва у районі, зобов’язали спорудити певні ділянки дороги і провести інженерні мережі. Окрім того, у кварталі буде збудовано 3 школи, 7 садочків, парк, стадіон, спортивний комплекс, поліклініку та Центр розвитку дитини.

За словами посадовиці, першочергово забудовники прокладатимуть інженерні мережі, опісля — почнуть виконувати роботи щодо будівництва доріг.

"Є карта, відповідно до якої кожен забудовник має певну ділянку дороги, яку він має облаштувати. Питання мешканців було в тому, щоб був виїзд на вул. Під Голоском. Дві частини дороги вже є зроблені якісно, ними передбачено рух транспорту в обидва боки, щоб був виїзд на Варшавську і не було заторів. Також заплановане будівництво автодором великої магістралі. На проектування цієї дороги з бюджету міста буде виділено 3,2 млн грн. Маю надію, що цього року ми почнемо її проектування. Усі інші дороги, за словами забудовників, почнуть робити вже цього року", — зазначила Ірина Маруняк.

Вона також додала, що угоду щодо інженерних мереж укладено між чотирма девелоперськими компаніями: Lev Development, "Плюс Інвест Девелопмент", MS Імперіал та "Рідна садиба". Згідно зі своїми зобов’язаннями, вони проводитимуть ремонт та облаштування інженерних мереж — каналізації та водопроводу. Також потрібно замінити колектор.

Зі слів заступниці міського голови з гуманітарних питань Галини Слічної, станом на сьогодні в районі завершено будівництво дві секції дошкільного навчального закладу, виконуються будівельні роботи щодо облаштування третьої. Загалом будівельні роботи будуть завершені до кінця 2019 року, а всі внутрішні роботи і мережі та благоустрій території — до кінця 2020 року.

©Status quo