Під Львовом збудують надземні переходи з ліфтами

Надземні переходи з ліфтами над трасою Київ – Чоп у Солонці збудують до кінця року. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

У понеділок, 2 вересня, ДП "Фінансування інфраструктурних проектів" підписало договори із київським ТзОВ "Виробнича компанія "Укрстальспецконструкція" на будівництво трьох надземних пішохідних переходів на трасі Київ-Чоп під Львовом.

Згідно з укладеними договорами, фірма до кінця 2019 року має збудувати три надземні пішохідні переходи – два у Солонці та один у Деревачі. Вартість будівництва одного надземного переходу становить близько 23 млн грн. Тендер на ще один надземний перехід у Раковці відклали через брак претендентів.

Згідно з завданнями на проектування, усі надземні переходи мають бути обладнані ліфтами, сходами та освітленням. На час будівництва підрядник має забезпечити безперервний рух транспорту на ділянці, над якою облаштовуватимуть надземний пішохідний міст.

Згідно з графіком виконання робіт, будівельно-монтажні роботи усіх переходів мають завершити до 20 грудня 2019 року.

Зазначимо, що ДП "Фінансування інфраструктурних проектів" оголошувало тендери на будівництво чотирьох надземних пішохідних переходів на трасі Київ-Чоп під Львовом: два у Солонці, один у Деревачі та один у Раковці. Однак на тендер з будівництва мосту у Раковці подалась лише компанія "Укрстальспецконструкція" і тендер відмінили через відсутність конкурентів.

©Status quo