Захисник Димінського вимагає закрити справу про смертельну ДТП

Адвокат Димінського вимагає закрити справу про смертельну ДТП у Ямельній. Захисники Димінського заявили, що правоохоронці досі не знайшли жодного доказу причетності бізнесмена до скоєння аварії. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Адвокат Петра Димінського Микола Лисий вимагає у правоохоронців закрити кримінальну справу щодо смертельної ДТП у Ямельні, в якій загинула 31-річна жінка Наталія Тріла. З часу ДТП минуло майже два роки, і правоохоронці досі офіційно не вручили Димінському підозру у скоєнні аварії, а термін розслідування цієї справи не був продовжений.

"Немає підстав притягнення Петра Димінського до відповідальності, у матеріалах справи досі немає жодного належного доказу його вини у цій ДТП. У тих матеріалах справи, які я бачив, не було продовжено термін розслідування. Тому я звернувся у прокуратуру Львівської області, щоб справу закрили. Коли це було, вже не пам'ятаю, може, місяць назад, але досі жодної відповіді я не отримав", – розповів адвокат Микола Лисий.

Він також заявив, що не знає, де зараз перебуває Петро Димінський, і відмовився від подальших коментарів.

Розслідування цієї ДТП веде головне слідче управління Нацполіції України, прокуратура Львівщини здійснює процесуальне керівництво. У прокуратурі Львівщини підтвердили, що отримали заяву від адвоката Димінського, уточнивши, що сталося це 13 травня.

За кілька днів після ДТП Петро Димінський покинув Україну, а Інтерпол відмовився оголошувати бізнесмена у міжнародний розшук. Окрім того, адвокатам бізнесмена вдалося скасувати заочний домашній арешт і оскаржити кілька експертиз, проведених у рамках розслідування.

Нагадаємо, 18 серпня 2017 року автомобіль Петра Димінського потрапив у ДТП, в результаті якої загинула молода жінка Наталія Тріла. Провину за аварію взяв на себе охоронець Димінського Андрій Борщ. Через три дні, 22 серпня 2017 року, Петро Димінський виїхав закордон і з того часу не повертався в Україну.

Слідство встановило, що Борщ не керував машиною в момент аварії. Димінського оголошували у всеукраїнський розшук, і 12 грудня 2017 року слідчі підтвердили участь Петра Димінського у смертельній ДТП, а 16 грудня поліція подала документи в Інтерпол для його розшуку. Охоронцеві були пред'явлені звинувачення в приховуванні злочину. Наприкінці 2018 року Андрію Борщу через суд відновив розслідування щодо себе, заявляючи, що це він перебував за кермом авто, а не Петро Димінський.

©Status quo