Усі нардепи від Львівщини знову йдуть у парламент

Усі нині чинні народні депутати Верховної Ради від Львівщини мають намір повернутися до парламенту наступного скликання. Про це під час прес-конференції у Львівському прес-клубі, повідомила представниця громадянської мережі "Опора" Ольга Стрелюк, інформує "Щоденний Львів". 

За словами Ольги Стрелюк, Дмитро Добродомов, який кандидував у 115 виборчому окрузі у 2014 році, цьогоріч є номером два у списку "Громадянської позиції".

Ще десять чинних депутатів кандидують у тих самих округах. Але вони змінили суб’єктів висувань.

У 121 виборчому окрузі від "Громадянської позиції" кандидує Богдан Матківський. А в 124 окрузі від цієї ж партії до парламенту балотується Олег Мусій. У 2014 році він виграв вибори як самовисуванець.

Оксана Юринець, Богдан і Ярослав Дубневичі, Тарас Батенко та Андрій Кіт, яких у 2014 році висунула партія "Блок Петра Порошенка", цього року йдуть як самовисуванці.

Партія "Європейська солідарність" цього разу підтримала Михайла Бондара, який у 2014 році виграв вибори як представник партії "Народний фронт". Тарас Батенко зараз очолює політичну партію "УКРОП", яка не бере участі у виборах. Тому він кандидує як самовисуванець.

Тільки Ірина Подоляк знову кандидує від партії "Самопоміч" та Андрій Лопушанський знову висувається сам.

141 кандидат мешкає у Львівській області та Львові, 23 – у Києві та Київській області. З інших областей лише три кандидати.

Майже третина охочих стати нардепами від Львівщини – представники середнього або дрібного бізнесу. Це – директори або голови правлінь великих підприємств та ТзОВ. Дев’ять відсотків з тих хто балотується, – тимчасово не працюють. Також багато кандидатів – посадовців органів місцевого самоврядування або виконавчої влади: є два голови райдержадміністрації Львівщини, три міських голови – з Рава-Руської. Яворова та Буська, заступник міського голови Львова, два селищних голови – з Брюховичів та Винників. Окрім того, у 124 виборчому окрузі кандидує міністр екології та природних ресурсів, а в 121 – заступник міністра охорони здоров’я. Також балотуються працівник "Макдональдзу", чергова стрілочного посту Львівської залізниці та медбрат.

Ще дванадцятьом охочим стати нардепом від Львівщини ЦВК відмовила у реєстрації через неправильно подані документи, відсутність певної інформації або через проблеми з заставою.

©Status quo