У Львові IT-cпеціалісти змагатимуться за 150 тис грн від Дитячого фонду ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Львівської міською радою організовують перший в Україні хакатон для пошуку технологічних рішень з найактуальніших проблем дітей та молоді.

Побрейнштормити над ідеями молодих спеціалістів IT-індустрії запросили на BIG Hackathon (Blockchain Impact for Good) до Львова. Команди-учасники змагатимуться в розробці продукту на базі блокчейн-технології, спрямованого на допомогу у побудові більш інклюзивного, безпечного та дружнього до дітей та молоді середовища в містах і громадах України.

Призовий фонд за найкращі ідеї становить $ 6,000. За перше, друге та третє місце команди отримають $ 3,000, $ 2,000 та $ 1,000 відповідно. Для молодих розробників, які переймаються соціальними проблемами, хакатон дає також шанс отримати грант від Інноваційного офісу ЮНІСЕФ — SURGE.

Зокрема, ЮНІСЕФ зацікавлений в ідеях з таких напрямів:

механізми об’єднання інтернету речей та комунальних закладів охорони здоров’я у моніторингу стану здоров’я молоді;
рішення у сфері освіти, зокрема в контролі оцінювання успішності дітей та молоді в школах;
сервіси в сфері охорони навколишнього середовища;
інструменти в сфері надання соціальних послуг, їхньої інформативної доступності, формування пакету суспільних послуг дітей та молоді;
механізми залучення молоді до участі в роботі місцевого самоврядування.
«Із впровадженням реформи децентралізації з’явилося більше можливостей впливати на розвиток громади і процес розподілу й використання бюджету місцевою владою. Попри те, проблеми молоді часто залишаються поза пріоритетами очільників громади. Ця проблема потребує неординарних та інноваційних рішень, які покликаний напрацювати хакатон», — зазначають організатори.

На участь у хакатоні було подано 116 заявок з усієї України, а також з Великобританії, Бельгії та Азербайджану. Наймолодшому учаснику, який подався на хакатон, — 8 років. Члени журі відібрали 10 команд із 2−5 осіб у кожній.

Ініціатива впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Інноваційним фондом ЮНІСЕФ за підтримки Львівської міської ради. Реалізація проекту в Україні стала можливою, завдяки підтримці партнерів: MoloDvizh Center. Lviv, КУ Інститут міста, SoftServe, Lviv IT Cluster, Blockchain Platform Bloqly.

Відкриття події відбудеться 14 вересня о 10:00 год в офісі SoftServe за адресою: вул. Садова, 2д. За акредитацією на подію звертайтесь за телефоном 0959346241 або на адресу [email protected], у тексті листа вказати видання та імена журналіста/фотографа/оператора.

©Медіастар