В суботу львів’ян запрошують на мистецький ART SALE

В суботу, 14 вересня, львів’ян запрошують на мистецький ART SALE. Подія безкоштовна.
Art Sale — мистецький проект, спрямований на пошук, підтримку та популяризацію сучасних молодих українських митців, які працюють в галузі графіки, живопису, фотографії. Вільний простір та зародження новітніх традицій арт-ринку у Львові.

Ідея виникла створити звичну для всіх барахолку, проте, не з вживаними побутовими речами, а саме з мистецькими творами.

Перший сейл відбувся в червні і налічував понад 40 учасників (переважно місцевих) за попереднім open call, без жодного відбору, обмежень, реєстрацій і внесків, єдина умова — вартість не більше 1 тис грн за роботу. Подія відбувалась в центрі міста у затишному дворику під музичний супровід локальних діджеїв та зібрала близько 200 відвідувачів.

Другий Art Sale відбудеться 14 вересня, адже було вирішено проводити подію раз в сезон. На цей раз учасників 25 і вони попередньо запрошувались до участі, проходячи відбір. Також розширюються локальні межі і залучаються митці з різних куточків України і з-за кордону: Запоріжжя, Луцьк, Київ, Ужгород, Хмельницький, Берлін. Вартість становитиме не більше 100 $. Музична підтримка від локальних ді-джеїв протягом усього івенту з 15.00 до 23.00 год. Вхід на подію вільний.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/489330675133986/

https://www.instagram.com/art_sale_lviv/

Організатор: Юлія Мельник, тел. 093−025−35−71, [email protected]

©Медіастар