Мерія застерігає мешканців не співпрацювати з компанією «Астра», на діяльність якої є багато скарг користувачів послуг

Сьогодні під час апаратної наради розглянули питання щодо накладання притягнення до відповідальності приватних підприємців з обслуговування ліфтів, які не виконують своїх зобов’язань. Однією із таких компаній є «Астра», на діяльність якої є багато скарг мешканців. Тож мерія застерігає мешканців не співпрацювати з цією компанією.

Раніше міський голова Львова Андрій Садовий дав доручення обстежити всі ліфти у місті, які перебувають на обслуговуванні приватних підприємств.

«Мене бентежить ситуація з ліфтами у місті. Нещодавно до мене прийшла мешканка, яка скаржилась на несправність ліфта впродовж тривалого часу.

Якщо компанія отримує щомісячно гроші на утримування ліфтів, але не дотримується своїх зобов’язань, то нам потрібно на це реагувати. Ми повинні розривати договори з такими компаніями та накладати на них штрафні санкції”, — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Як зазначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, місто розірвало договір із недобросовісною компанією.

«Ми розривали договір з „Астра“ та накладемо штрафні санкції на підприємство, тому що ми маємо багато скарг від мешканців щодо діяльності компанії. Також ми скерували позовну заяву до суду», — відзначила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відомо, що компанія «Астра» обслуговує близько 200 ліфтів у місті, переважно — у Залізничному районі.

Додамо, на обслуговування ЛКП «Львівсвітло» перебуває орієнтовно 44% ліфтового господарства міста. Підприємство співпрацює також із ОСББ.

Нагадаємо, у місті є спеціальна програма з ремонту та модернізації ліфтів, на яку з бюджету міста скерували понад 40 млн грн. Таку програму планують реалізовувати і надалі.

©Медіастар