У Трускавці побудують найбільший в Східній Європі аквапарк

У Трускавці (Львівська обл.), станом на листопад 2019 року на етапі будівництва знаходиться три проекти готельних комплексів, в найближчі роки планується зведення найбільшого в Східній Європі аквапарку, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" міський голова Андрій Кульчинський.

"Два місяці тому ми провели конкурс на аквапарк, перемогла компанія з Києва. Мінімум рік буде проектування, потім три-чотири роки цілодобового будівництва, оскільки це величезний об'єкт на 3 га. Концепція передбачає будівництво найбільшого аквапарку в Східній Європі. (Він розміститься – ІФ) на місці найвищого недіючого будинку у Львівській області – 25-поверхівки на виїзді з Трускавця ", – сказав Кульчинський, додавши, що цю будівлю інвестори знесуть або реконструюють.

Згідно з концепцією, об'єкт буде включати готельні номери.

Як повідомив Кульчинський, в Трускавці в 2018 році були відкриті дві нові шестиповерховий готелі рівня 3-4 зірки – Green Park (власник – футболіст Андрій Воронін) і "Алькор". В даний час на стадії будівництва – ще три готелі, інвесторами яких виступають іноземці.

"У центрі зводить готель інвестор з Туреччини, ще одну – інвестор з Азербайджану, вже завершує будівництво готелю інвестор з Казахстану (всі – приблизно семиповерхові). Сьогодні інвестор йде "на мера": якщо мер відкритий і не ставить "умови", то інвестор готовий заходити", – зазначив Кульчинський.

За його даними, чинне готельно-санаторне пропозицію дозволяє одночасно розмістити близько 14 тис. Відпочиваючих (близько 90 засобів розміщення).

"2018 рік був рекордним за останні 10 років за кількістю відпочиваючих. У цьому році йдемо практично на тому ж рівні – 172 тис. За дев'ять місяців проти 174 тис. За дев'ять місяців 2018 року. Середній день перебування – 14 днів. При цьому 30% туристів складають іноземці, з них найбільше поляків, далі йдуть Азербайджан, Молдова, Білорусь", – зазначив Кульчинський.

©Status quo