ДУСя купила один Land Cruiser 200 за 2 мільйони та дешевші Toyota Camry

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 10 вересня за результатами тендеру замовила ТЗОВ «Сервісний центр «Діамант» легкових автомобілів на загальну суму 13,00 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 15 автомобілів Toyota Camry на загальну суму 11,08 млн грн. (по 739 тис грн.) Кожен автомобіль матиме автоматичну коробку передач, автоматичний кондиціонер, круїз-контроль, камеру заднього виду, передні та задні парктроніки, мультимедійну систему з кольоровим дисплеєм. В автосалонах такі автомобілі у базовій комплектації продають за 809 тис грн.

Крім того, «Діамант» поставить універсал Toyota Land Cruiser 200 за 1,91 млн грн. 2018 року випуску. Автомобіль матиме бензиновий двигун об’ємом 4,6, круїз-контроль, підігрів передніх та задніх сидінь, клімат-контроль (незалежне регулювання температури зон водій/пасажир та для пасажирів другого ряду сидінь), подушки безпеки.

В автосалонах ціни на автомобілі Toyota Land Cruiser 200, у комплектації, подібній тій, яку придбала ДУС, стартують від 2,15 млн грн.

Засновником ТЗОВ «Сервісний центр «Діамант» є Павло Волков з міста Червоноград Львівської області, директор Олександр Горбачов.

На торгах конкурентами «Діаманту» були ТОВ «Автосаміт Лтд» Таріела Васадзе та ТОВ «Класик-авто» депутата Вовчинецької сільради Івано-Франківської області Василя Угренюка. Їх пропозиції були вищими від переможця – 13,27 та 14,01 млн грн. відповідно. Очікувана вартість склала 14,04 млн грн.