На Львівщину намагалися нелегально завезти кленовий сиріп

Упродовж доби працівники Львівської митниці ДФС вилучили товарів, які ввозилися у країну або вивозилися за кордон на понад 150 тис. грн. Побутова техніка, сигарети, продукти харчування та зброя – те, що найчастіше обирають порушники митних правил. Про це повідомляє прес-служба ДФС України у Львівській області.

Упродовж однієї доби працівники Львівської митниці ДФС склали 24 протоколи про порушення митних правил. Вартість вилучених предметів – понад 150 тис. грн. При цьому за чотирма протоколами про порушення митних правил вартість предметів правопорушення встановлюється.

Значна частина порушень пов’язана з ввезенням товарів на митну територію України. Переважно громадяни порушували порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Тобто переміщували "зеленим коридором" товари, переміщення яких обмежено законодавством України, або товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Так, у пункті пропуску Шегині – Медика громадяни України намагались провезти телевізори, праски, пилососи. Окрім того, зафіксовано кілька протоколів про порушення митних правил стосовно громадян, які перевозили "зеленим коридором" продукти харчування, зокрема вилучено понад 300 кг круп, цукру, томатів, а також понад 120 л кленового сиропу та екстракту кокоса.

Також під час митного оформлення поштового відправлення, яке надійшло зі США, митники знайшли два ножі, приціл, підставку для зброї, бінокль та патрони.

На виїзд з України у пункті пропуску Краковець – Корчова митники знайшли у спеціально обладнаному сховищі автомобіля Mercedes Vito приховані 340 пачок сигарет. Окрім того, громадянин Польщі намагався вивезти шість балонів з фреоном. Товари та автомобіль вилучили.

Довідка SQ. Загалом за п’ять місяців 2019 року складено понад 2300 протоколів про порушення митних правил на суму майже 36,6 млн грн.

©Status quo