До мерії завітали колядники із Української академії лідерства

До Львівської міської ради із колядою та вертепом завітали студенти Української академії лідерства. Опісля міський голова Львова Андрій Садовий пригостив гостей пампухами, а вони передали йому книгу, яку написав один з викладачів УАЛ.

«Велика вам подяка за коляду. Ви — молодці. Було дуже гарно, ми втішені. Бажаємо вам успіхів, нових злетів, а ми завжди будемо поруч, будемо допомагати та підтримувати», — сказав Андрій Садовий.

Довідка
Українська академія лідерства — це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 20 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

Українська академія лідерства («УАЛ») була створена за зразком ізраїльської «мехіни», програми підготовки молодих лідерів, започаткованої в цій країні більше 20 років тому. Ізраїльські академії лідерства мали в своїй основі 600-річний досвід англійських освітніх програм Оксфорду та Кембриджу.

Фонд WNISEF взяв в оренду та відремонтував придатне приміщення у передмісті Києва — в Пущі-Водиці.

Протягом перших трьох років з дня відкриття Української академії лідерства більше 30 тисяч українських старшокласників відкрито зацікавились участю у цій десятимісячній програмі. Протягом перших трьох років 400 студентів навчались у 5 кампусах у південних, північних, східних, західних та центральних регіонах України, перед цим пройшовши ретельну перевірку та відбір.

Щоб забезпечити стабільну роботу Української академії лідерства на майбутні роки, WNISEF наразі організовує фонд з цільовим капіталом у розмірі 50 млн. доларів США від міжнародних донорів та мобілізує українських донорів для забезпечення поточних витрат на національному рівні.

©Медіастар