Міськрада на Львівщині виступила проти постанови ВРУ

Соснівська міськрада хоче скасування постанови ВРУ про від’єднання Соснівки від Червонограда. Про це повідомляє ДК "Захід", інформує "4 студія". 

Соснівська міська рада прийняла рішення про прагнення скасувати постанову Верховної Ради України про від’єднання міста Соснівка від Червонограда.

"Як стало відомо, Соснівська міська рада прийняла рішення про прагнення скасувати постанову Верховної Ради України про від’єднання міста Соснівка від Червонограда. Планувалось, що після від’єднання Соснівка об’єднається з навколишніми селами та створить об’єднану територіальну громаду з центром в Соснівці. Але щось пішло не так. В першу чергу Соснівці доведеться провести місцеві вибори, а саме “вибори до Соснівської міської ради Сокальського району”, а після утворення депутатського корпусу прийняти рішення про створення об’єднаної громади. І це ще не все… Для подальшого існування містечка потрібні кошти, але в районному центрі на Соснівку грошей не передбачено. Як повідомляють представники Соснівської міської ради, зібрано понад 2 тисячі підписів та судовий позов про скасування постанови… Ось і розпочалась процедура приєднання Соснівки до Червонограда", – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила рішення про від’єднання Соснівки від Червонограда.

©Status quo