У рамках міжнародного проекту Innovation-2019 відбудеться конкурс стартапів

27 серпня у Львові відбудеться міжнародна подія Innovation-2019, що має на меті зібрати на одному майданчику винахідників, інвесторів та виробників інноваційних технологій. Відтак у рамках цього проекту відбудеться конкурс стартапів, найкращі з яких будуть відзначенні нагородами від організаторів. Також стартап-переможець конкурсу отримує Гран-Прі — участь у міжнародному конкурсі стартапів з оплатою усіх витрат на підготовку, відрядження та перебування.

«Провідні експерти компанії допоможуть вам максимально підготуватися до представлення власної технології на міжнародному рівні, а Консорціум EEN Ukraine допоможе у пошуку міжнародних партнерів та інвесторів», — зазначають організатори.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації на платформі https://brokerage-event-innovation-2019.b2match.io/signup

Для участі у конкурсі IT та інноваційних стартапів необхідно:

— Зареєструватись на сайті з позначкою «Start-up»:

— Надіслати презентацію про розробку англійською мовою у форматі ppt електронну пошту: ее[email protected]

Вісьмом відібраним учасникам також необхідно буде зробити усну презентацію та представити її на події. За результатами виступу буде відібрано три стартапи: два з яких отримують цінні подарунки, а один — Гран-Прі — можливість представити свою розробку на міжнародному конкурсі. Переможець змагання також отримає Travel Grant*.

Довідка
TravelGrant* буде покривати для одного представника стартапу: переліт в обидві сторони, трансфер до місця проведення заходу та проживання під час міжнародного конкурсу, а також організаційний внесок за участь у конкурсі. TravelGrant буде покривати фактичні витрати на відрядження та участь у міжнародному заході. Спонсором цього подарунку, а також партнером з підготовки переможця «Innovation-2019» виступає SoftServe.

Innovation-2019 пройде в рамках сьомої Міжнародної науково-практичної конференції «Нанотехнології та наноматеріали 2019» (NANO-2019), яка відбудеться з 27 по 30 серпня 2019 року у Львові за фінансової підтримки мережі Network Enterprise Europe. У конференції візьмуть участь близько 800 учасників з 25 країн світу.

©Медіастар