У Львові відкриють пункт контролю через державний кордон

Вокзал у Львові готовий до відкриття пункту контролю через держкордон. Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

Залізничний вокзал у Львові повністю готовий до відкриття на його території пункту контролю через державний кордон. Це значно спростить перетин державного кордону як для громадян України, так і для туристів, які подорожують до нашої країни.

Керівник компанії нагадав, що комісія за участю представників Міністерства інфраструктури, Державної фіскальної служби, адміністрації Держприкордонслужби, Львівської ОДА та АТ "Укрзалізниця" вже провела перевірку готовності вокзалу до відкриття зазначеного пункту. Найближчим часом це питання буде ініційоване перед Кабінетом Міністрів України.

"Вже сьогодні Львівський вокзал — один із найбільших хабів у сполученні з Європою. Через цей вокзал поїзди курсують до Польщі, Болгарії, Австрії та Словаччини. У перспективі ми плануємо відновити залізничне сполучення з Німеччиною. Спрощення процедур в’їзду та виїзду сприятиме розвитку туристичного потенціалу нашої країни, зближенню країни з Європейським Союзом та росту ВВП", — зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, починаючи з грудня 2016 р., відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, в електропоїздах Інтерсіті+ проводиться експеримент щодо проходження митного контролю під час руху поїздів між станціями Львів і Мостиська ІІ. Завдяки цьому в ході експерименту час перебування в дорозі поїздів Інтерсіті+ сполученням Київ—Львів—Перемишль був скорочений. Це сприяло зростанню попиту на перевезення такими поїздами.

©Status quo