Львів став приймаючим містом літньої школи зі сталої мобільності

Transformative Urban Mobility Initiative (TUMI) summer School 2020 відбудеться у Львові. За результатами відбору Львів отримав перемогу і визначений приймаючим містом літньої школи зі сталої мобільності.
«Ця літня школа буде проводитись вже в четвертий раз. До цього вона завжди відбувалася у Лейпцигу, і це вперше її вирішили проводити у іншому місті. На цю літню школу приїжджає близько 50 учасників з усього світу. Це люди причетні до сталої мобільності: особи з влади, громадські організації, проектні транспортні організації.

Наше місто спочатку потрапило у трійку переможців-претендентів, щоб стати приймаючим містом школи. Переможця визначали за кількістю лайків під інформацією про це на ютубі.

Дякуємо усім за підтримку. Чекаємо влітку на креативних гостей у Львові”, — розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР.

Нагадаємо, що саме у Львові цього року відбудеться Transformative Urban Mobility Initiative (TUMI) summer School, повідомили вчора на сесії Львівської міської ради представники німецького товариства GIZ.

Детальніше тут https://www.facebook.com/transformativemobility/photos/a.2012673652160551/2746941985400377/?type=3

©Медіастар