Байден відреагував на голосування за імпічмент Трампу

Обраний президент США Джо Байден вважає, що у верхній палаті Конгресу США не повинні відкладати розгляд питання про імпічмент 45-му президенту Дональду Трампу.

Джерело: CNN

Пряма мова: “Я сподіваюся, що керівництво Сенату знайде спосіб впоратися зі своїми конституційними обов’язками щодо імпічменту, одночасно працюючи над іншими невідкладними справами цієї країни..

Ця країна також залишається у владі смертельного вірусу і нестабільної економіки..

Занадто багато наших співвітчизників-американців занадто довго страждали за останній рік, щоб відкласти цю невідкладну роботу”.

Що передувало: Нижня палата Конгресу США (Палата представників) у середу, 13 січня, оголосила імпічмент чинному президенту США Дональду Трампу, звинувативши його у підбурюванні своїх прихильників до штурму Капітолію минулого тижня.

Лідер більшості в верхній палаті Конгресу США Мітч Макконнелл зазначив, що розгляд питання щодо імпічменту 45-му президенту Дональду Трампу почнеться не раніше 19 січня.

Передісторія:

6 січня під час розгляду питання про результати виборів прихильників Дональда Трампа увірвалися до Капітолія. В результаті штурму загинули четверо протестувальників і поліцейський.
Через години після вимушеної евакуації, Конгрес повернувся до роботи та затвердив Джо Байдена переможцем виборів.
Трамп після цього пообіцяв “впорядковану” передачу влади Байдену.
Демократи з Палати представників Конгресу США підготували проєкт, яким закликають віцепрезидента Майка Пенса застосувати 25-ту поправку до Конституції та достроково відсторонити Дональда Трампа з посади.
Вже в цю середу демократи планують провести голосування за імпічмент президента.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *