Зранку працювало 59 одиниць снігоочисної техніки

Станом на ранок 14 січня по місту працювало 59 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 19 машин було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 371 м куб піскосуміші та 204 тонни реагентів.

Відтак, до прибирання було залучено: 33 піскорозкидувачі, 5 навантажувачів, 20 тракторів та 1 одиницю іншої техніки.

«Зараз усі комунальні служби активно залучені до прибирання міста від снігу та ожеледиці. В першу чергу, працюємо на магістральних дорогах. Двірники також прибирають прибудинкові території, хідники. Просимо голів ОСББ, ЖБК та приватні управляючі компанії брати активну участь у наведенні порядку біля будинків, які є у них на обслуговуванні. Протягом дня синоптики прогнозують опади, тому вдень снігоочисна техніка також буде працювати», — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вчора протягом дня до прибирання міста було залучено 83 одиниці снігоочисної техніки, ще 4 машини було на чергуванні. Для посипання вулиць використано 306 м куб піскосуміші та 146,1 тонну реагентів і солі.

Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць. З них безпосередньо снігоприбиральної техніки — піскосії, машини з плужно-щіточним обладнанням, тракторці – це 86 одиниць. Місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі, і 86 тонн хімічного реагенту.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *