#LoveLviv. Мер Львова привітав подружжя львів’ян з діамантовим весіллям

60 років подружнього життя — рідкість не лише в Україні, а й у світі. Львів’яни Людмили та Геннадія Квартенків святкують 60 років у шлюбі сьогодні, 14 серпня. Рідні приготували парі сюрприз — побачення у ретро-трамваї. Вагон приїхав на площу Ринок, де подружжя привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Мер міста подарував Людмилі та Геннадію Квартенкам сертифікат на романтичне побачення та побажав їм довгих років життя.

«У Львові люди живуть на 5 років довше, ніж в інших містах України. Для цього є багато різних факторів, і я завжди вітаю тих, хто має 100 років. А от 60 років подружнього життя — це для мене вперше такий досвід зустрічі з таким подружжям. До прикладу, ми з Катериною нещодавно святкували 18 років спільного життя. Тому для мене велика честь і привітати подружжя, яке вже стільки років разом», — відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, що символічні подарунки для подружжя підготував відділ промоції міста в рамках промокампанії #LoveLviv.

«Львів — найромантичніше місто України. #LoveLviv — промокампанія відділу промоції міста для того, щоб розказати про романтичний Львів. Наше місто з казковою архітектурою і легендами наповнене справжнім коханням, унікальним та неповторним. Це доводить пара Квартенків. Ми підготували для них символічні подарунки: брендовану парасолю, яка буде захищати їх від негоди, каву з філіжанками, щоб вони насолодитись ароматним напоєм, та сертифікат на романтичне побачення у Grand Cafe Leopolis», — розповідає Світлана Норець, начальниця відділу промоції міста.

Подружжя Квартенків були дуже схвильовані та дякували за такий приємний сюрприз.

«Ми не очікували такого свята. Це все робилося у таємниці. Для нас це було дуже несподівано. Це була просто казка.

Ми зустрілися на роботі, попрацювали 2 роки разом. У нас двоє дітей: дочка і син, а також одна внучка. Саме внучка і сваха зробили нам такий неочікуваний сюрприз”, — розповіла Людмила Квартенко.

Довідка
Квартенко Геннадій Вікторович народився 22 вересня 1934 року.

Після отримання вищої освіти почав свій трудовий шлях у Проектному інституті «Хімпроект». Згодом змінив місце праці на «Воєнпроект». За робочими завданнями побував у багатьох країнах тодішнього СРСР, у тому числі у далекій Африці, а саме Сомалі. Завершення трудової діяльності відбулося в Житлово-будівельній компанії.

Невід’ємною частиною життя Геннадія Вікторовича є спорт. Це і участь у змаганнях зі спортивної стрільби та отримання Чемпіона України, біатлон, теніс, плавання. І навіть золота медаль на змаганнях з волейболу — у 78 років.

Квартенко Людмила Михайлівна народилася 17 червня 1939 року. Приймала активну участь у змаганнях з легкої атлетики та волейболу. За плечами 40 років відданої праці головним архіваріусом у Проектному інституті «Містопроект», подяки та нагороди за сумлінну працю.

Подружжя зустрілось восени 1958 року. Побралися молодята 14 серпня 1959 року.

Виховали двох чудових діток та онучку.

2019 рік видався для них щедрим на ювілеї. Так, 17 червня відсвяткували 80-річчя Людмили Михайлівни, а 22 вересня відбудеться святкування 85-річчя Геннадія Вікторовича. А 14 серпня — діамантове весілля, 60 років подружнього життя.

©Медіастар