У Львівській обласній лікарні через дощі затопило кабінети

У Львівській клінічній обласній лікарні через дощі затопило кабінети. Про це повідомляє zaxid.net. Покрівля лікарні постраждала від пожежі у листопаді 2018 року. Тоді депутати обласної ради на сесії погодились виділити з резервного фонду гроші на ремонт. Його ще не зробили: замість знищеної покрівлі застелили захисну плівку. Найгірша ситуація у відділенні судинної хірургії. У палатах відділення — 53 людини.

Обслуговуючий персонал змучений, лікарі змучені. Виснажуються до останньої каплі, щоб допомогти людям. Але в таких умовах… Дах протік. Протекло на ліжко, на хворих, на взуття, на посуд, ну і на підлоги. Підставляють під стелю миски, відра, щоб не падало людям на голови. І так само в коридорі, — бідкається пацієнтка Аня.

Адміністрація лікарні каже, що повністю замінити покрівлю не вдасться. Проект нового даху досі не готовий — нема результатів експертизи щодо захисту від блискавок та пожежної безпеки. Тому шукають тимчасове рішення — накриватимуть бляхою.

Роботи з облаштування тимчасової покрівлі почнуть у четвер. На капітальний ремонт потрібно понад 3,5 млн грн. Цих грошей обласна лікарня ще не виділила.
 

©Status quo