Виконавчий комітет схвалив зміни до міського бюджету і бюджету розвитку на 2019 рік

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про зміни до міського бюджету на 2019 рік» та «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік». Запропоновані коригування будуть сформовані у проєкт ухвали і винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

«Крім пропозицій до проекту рішення, додатково пропонуємо зміни, які може погоджувати виконавчий комітет. А саме:

збільшити видатки на суму 367 тис. грн на заробітну плату в зв’язку із заміщенням вакантних посад, для працівників виконавчих органів Львівської міської ради;
виділити 110 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт приміщення по вул. Гуцульська, 9, де буде управління екології та природних ресурсів.
Натомість, на розгляд сесії буде винесено такі зміни:

1. Департаменту економічного розвитку збільшити видатки бюджету розвитку на суму 700 тис. грн, на внески у статутний капітал ЛКП «Львівсвітло», за рахунок зменшення невикористаних видатків на грантові проекти із залученням коштів ЄБРР.

2. За рахунок зменшення видатків на суму 3,6 млн. грн, виділити управлінню соціального захисту на надання одноразової матеріальної допомоги — 1 млн. грн; управлінню освіти збільшити видатки на 1 млн. грн на оплату послуг за поточні ремонти у шкільних закладах освіти; управлінню охорони здоров’я збільшити видатки на 1,6 млн. грн на придбання ліків для лікарень.

3. Передбачити надання субвенцій бюджету м. Моршин у сумі 300 тис. грн, на реабілітаційне лікування хворих.

4 Виділити управлінню культури, за рахунок зменшення видатків бюджету розвитку, 45,9 тис. грн для театру «Люди і ляльки», — доповів Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики.

Також виконавчий комітет підтримав рішення «Про схвалення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік». Запропоновані зміни будуть сформовані у проект ухвали і винесені на розгляд сесії Львівської міської ради.

©Медіастар