У Львові триває ІІІ Форум інноваційної освіти INED: програма заходу

Впродовж 15−16 листопада у Центрі Шептицького втретє відбувається Форум інноваційної освіти INED — одна з найбільших освітніх подій у Львові. Його метою є ознайомлення освітян з інноваційними підходами до викладання та управління школами, популяризація соціального служіння, допомога у підвищенні рівня викладацької майстерності через обмін досвідом та ідеями.

«Сьогодні світ стає швидким і постійно змінюється, тому нам потрібно постійно пристосовуватися і бути гнучкими. Освіта і технології дуже пов’язані, адже освіта суттєво формує те, яким будуть місто, країна і світ через декілька років», — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Форум INED 2019 — це майданчик для обміну досвідом, ідеями, практиками втілення інновацій у школах.

У програмі цьогорічного заходу — дискусії, майстер-класи від українських вчителів, соціальних підприємців, керівників освітніх проєктів, а також виступи провідних спеціалістів з Європи і США. Так, експерти розповідатимуть про інноваційні навчальні методики та технології, нові підходи до управління закладами освіти, а також про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні.

«У справді інклюзивному середовищі кожен почуває себе безпечно та має відчуття приналежності до спільноти. Цінуються розмаїття та унікальна роль кожного і забезпечується краща якість освіти для всіх. Учні та їхні батьки беруть активну участь у прийнятті рішень, які їх стосуються. Натомість, освітяни мають необхідні компетенції, ресурси та підтримку для того, щоб створити освітнє середовище, яке створює можливість розвитку для усіх учнів», — розповів менеджер програми «Соціальний капітал» Міжнародного Фонду Відродження Григорій Баран.

Серед головних тем форуму:

«Сучасні методи формування соціального капіталу у закладах освіти»;
«Впровадження інноваційних методик та технологій у навчання»;
«Розвиток інклюзивної освіти в Україні».

«Процес накопичення соціального капіталу розпочинається ще в дитячому садку і триває в школі, закладі професійної освіти та університеті, формуючи в дітях ті неформальні норми та цінності, які допомагають злагоджувати колективні дії у групах людей. Поняття довіри, громадського діалогу, безперервного розвитку учасників освітнього процесу, ініціативності та культури спілкування стають ключовими у творенні сучасного, інноваційного, інклюзивного та по-справжньому нового освітнього середовища в Україні» — додає керівниця Центру забезпечення Світоглядного ядра УКУ Ольга Матійчук.

Організатори заходу — Простір освітніх ініціатив Українського католицького університету та Управління ІТ Львівської міської ради. Генеральний партнер Форуму — Міжнародний фонд «Відродження».

Акредитація ЗМІ: http://bit.ly/32AOLmL.

Більше інформації на Facebook-сторінці події http://bit.ly/2BqT5ZY.

За додатковою інформацією звертайтеся: [email protected]

©Медіастар