Місто виконує обіцянки щодо прокладення доріг в районі вул. Малоголосківської

Тривають активні роботи щодо прокладення автомагістралі, що розвантажить рух транспорту в мікрорайоні «Під Голоском». Також у розробці проект капітального ремонту вулиці Щепової. Все це на виконання рішення виконкому про вирішення проблемних питань у мікрорайоні.

Так, частина основи проектованої автомагістралі від вулиці Під Голоском до вулиці Тунельної вже готова.

«Та ділянка, яка забезпечить проїзд з Малоголосківської на Тунельну, — наполовину вже готова. Там залито бетон. Водночас роботи з прокладення дороги забудовники, які взяли на себе зобов’язання, не зупиняли — і ми активно рухаємось у бік Тунельної», — розповів заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Водночас Любомир Зубач повідомив, що сьогодні, 15 вересня, відбулася виїзна нарада щодо капітального ремонту вулиці Щепової. Її, як місто і обіцяло, відремонтує за власні кошти.

«Ця вулиця є відносно невеликою. Її довжина — приблизно півкілометра. Але дуже важлива у плані автомобільного сполучення: саме Щеповою можна дістатись з району вулиці Малоголосківської до вулиці Підголоско, — зазначив заступник міського голови. — Зараз ця вулиця є в поганому стані, адже нею їздила великогабаритна будівельна техніка. Але ремонт допоможе розвантажити автомобільний рух в районі „Під Голоском“. Саме про це просили місцеві мешканці. Ми людей почули і запланували ремонт».

Відомо, що проект капітального ремонту вулиці Щепової буде готовий до середини жовтня, потім він проходитиме експертизу. Про це повідомили проектанти під час виїзної зустрічі. Голова Шевченківської райадміністрації Надія Банах також відзначила, що самі ремонтні роботи планують наступного року. Власне Шевченківська райадміністрація передбачає кошти на ремонт вулиці. За словами Надії Банах, ця вулиця є відносно невеликою. Тому очікують, що роботи підрядники виконають досить швидко.

У проекті робіт на Щеповій запланували: систему дощовідведення, якої тут не було, велосмугу, максимальне озеленення вздовж вулиці та гармонійне з’єднання вулиці з іншими шляхами в мікрорайоні.

©Медіастар