Мер Львова доручив продумати можливість облаштування якісної зупинки і ЦНАПу у мікрорайоні Рясне

Вчора мер Львова провів робочу нараду у мікрорайоні Рясне. У підсумку Андрій Садовий відзначив, що мешканцям мікрорайону необхідний ЦНАП і якісний павільйон на зупинці громадського транспорту. Мер доручив продумати можливість виконання цих робіт та облаштувати ЦНАП на зразок інформаційного офісу у с. Лисиничі.

«Є питання облаштування зупинки громадського транспорту у Рясне. Можна зробити комплекс, який би був корисний. Також там вартує збудувати ЦНАП. Можна обрати таку конструкцію, на зразок того, як ми робимо у с. Лисиничах — щоб був ЦНАП, частина громадського простору для людей. Такий варіант треба продумати. У Рясне ЦНАП дуже потрібен. Такий варіант не дорого коштує і його можна швидко збудувати», — повідомив мер Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради.

Нагадаємо, в населених пунктах, які стали частиною Львівської агломерації, облаштовують інформаційні офіси Львівської міської ради. Там місцеві мешканці зможуть отримати адміністративні послуги «на місці», і не тільки. До слова, рішення виконкому передбачає концепцію розміщення таких інформаційних офісів, зважаючи на територію об’єднаної громади.

©Медіастар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *