Тронь Сергій Миколайович засуджений рецидивіст відмиває свою репутацію

Для Троня Сергія Миколайовича купити рішення суду та завісити інет своїми пасквілями з бюджетом у 10 тисяч доларів на місяць – не проблема. Колеги розкрили цікаву аферу раніше неодноразово судимого українського шахрая на ім’я Тронь Сергій Миколайович.

Персонаж створює собі двійників з фейковими досягненнями заради однієї мети – поліпшити пошукову видачу. Причому, жадібність Троня Сергія Миколайовича в роботі зі ЗМІ вкотре підтверджує, скупий платить двічі. У випадку з Сергієм Тронем – тричі, чотири рази … і більше. Поки не навчиться розуму. Згідно з даними ЗМІ, за рахунок публікацій вигаданих історій в мережі Тронь Сергій Миколайович намагається зам’яти ряд гучних скандалів і не погашених судимостей. Заодно, Сергію Троню вдається допомогти зам’яти справу свого подільника Аркалаєва Романа Гаджійовича (він же Нуруліслам Гаджійович Аркаллаєв), внесеного в базу Миротворця, кримінального авторитета і колишнього депутата від Партії регіонів.

Отже, Тронь Сергій Миколайович продовжує лити з порожнього в порожнє за рахунок невмілого піару. Чергова спроба видати себе за іншого Троня Сергія Миколайовича провалилася в силу неприборканої жадібності і звички водити вола. З мережі почали зникати статті, що викривають подільника Нуруліслама Аркаллаєва – Сергія Троня. Причому, за два дні не тільки були видалені матеріали про Троня, але і розміщена не найдешевша джинса з позначкою «на правах реклами» на сайтах Лівий Берег і ЛІГАБізнесІнформ.

Як рецидивіст Тронь Сергій Миколайович підчищає пошукову видачу?

Як раніше повідомлялося, банкір-шахрай Сергій Миколайович Тронь відмивав гроші міжнародного злочинного угруповання. У Латвії затримали банкіра Рейніна Тумовса, одного з колишніх власників українського банку CityCommerce Bank. Його підозрюють у привласненні 300 мільйонів гривень, повідомляє прес-служба Генпрокуратури. Новина про затримання Тумовса і його зв’язки з аферистом Тронем Сергієм Миколайовичем була популярна.

Тумовса в 2017 році оголосили в міжнародний розшук. У листопаді його затримала прокуратура Латвії і відправила під варту на один рік. Нацполіція готує документи про екстрадицію. За даними слідства, Тумовс, який обіймав посаду президента банку, і голова правління проводили фіктивні угоди.

– У ході слідства було встановлено, що протягом 2013-2014 років посадові особи видали кредити фіктивним фірмам, а кошти легалізували через підконтрольні їм комерційні структури. Зокрема, фіктивним підприємствам надавалися кредити під забезпечення майна, вартість якого була завищена в десятки разів, – сказано в повідомленні.

Голова, що говорить — Сергій Миколайович Тронь і його афери

За даними прокуратури, Тумовс отримав російське громадянство, після чого їздив в анексований Крим.

Згідно з інформацією з відкритих джерел, CityCommerceBank належав керуючій компанії Global Financial Management Group, кінцевими власниками якої є вихідці з Донецька Сергій Тронь і Нуруліслам Аркаллаєв. Останній обіймає посаду президента Федерації дзюдо України, а Тронь — посаду віце-президента Київської міської федерації боксу. 21 листопада Нацбанк визнав CityCommerceBank банкрутом.

Аферист Сергій Тронь, який став посміховиськом на просторах інтернету, схоже вже не може зупинити запущений ним маховик публікацій про його літературну, історичну спортивну та підприємницьку діяльність.

Так кілька днів тому блатний історик Сергій Тронь, більш відомий як молодший бізнес-партнер донецьких кримінальних авторитетів братів Аркаллаєвих Романа і Нуруліслама, останній екс-нардеп від Партії регіонів, якого в кримінальному світі краще знають по кличці “Нурік”, а також по дружбі з не менш одіозними персонажами як Роман Насіров (екс…) і Костянтин Ворушилін (екс..) і тісними зв’язками з відомим нумізматом Ігорем Вороновим і Андрієм Веревським (Тронь є ключовим партнером в мережі клубів Спорт-Лайф), знову відзначився рядом статей, що розповідають про те, яка він різнобічна і багатогранна особистість.

Сергій Богачук та інші боксери реально в шоці – хто такий Сергій Тронь?

Федерація теж застигла в німому питанні: Якщо Тронь наш голова – то з яких пір? На якій підставі? І чому ми про це не знаємо?

Але Тронь не зупиняється!

Слідуючи девізу: ніколи не здавайся! Ганьба до кінця!

Він стає в центр уваги наступного надінформативного поста!

Виявляється, а ми то не знали, Тронь Сергій Миколайович ніякий не шахрай, а спортсмен!

І не просто спортсмен, а такий, що підкорив IT сферу! Ось тільки як можна підкорити IT сферу з незакінченою середньою освітою? Може він отримав знання у в’язниці коли відбував термін за вбивство або в кабінеті екс-глави НБУ Кубіва, коли за відкати отримав 180 млн грн фінансування для свого банку?

Автор шедевральної туфти пише:

“Після того, як Тронь Сергій Миколайович побудував свою спортивну кар’єру, він вирішив не зупинятися і йти далі. Він, як і раніше має великий вплив у світі боксу, допомагає його розвитку, але паралельно має успішні бізнес-проекти”.

Спортивну кар’єру? Де?

В якому виді спорту? Де можна про це почитати?

Пам’ятайте – який він має вплив у світі боксу? Ніяке!

“Сергій Миколайович є засновником кількох успішних компаній у сфері IT, одним з головних персон в СП “УкрТВЗ” і віце-президентом Київської міської федерації боксу”.

Чому Сергій Тронь зацікавився IT-сферою?

Троню Сергію Миколайовичу сподобалася ідея розвитку в IT-сфері, оскільки перспективи тут безмежні. Всім відомо, що останні кілька років всі дотримуються думки, і воно цілком виправдано, що саме за ринком IT стоїть світле майбутнє.

Бізнесмен зрозумів, що саме IT-сфера допоможе йому досягти бажаного успіху. Варто відзначити, що зараз вона процвітає і має багато лідерів на терені, включаючи самого Сергія Миколайовича. Бізнесмен заснував кілька компаній, які зайняли свої високі позиції в ринку IT”.

Знову та ж історія: де почитати про успішні проекти Троня в сфері IT?

Де???

Про його таємничу успішну діяльність у сфері IT фактів немає!

Зате є факт про те, що Тронь володіє ТОВ «Екоойл».Офіційно компанією володіють разом з Сергієм Тронем відомі в Україні кримінальні авторитети Роман і Нуруліслам Аркаллаєви.

ТОВ “Екоойл” через тендери Міноборони та «Укрзалізниці» за часів Януковича заробило 2,37 млрд гривень, продаючи держпідприємствам паливо за завищеними цінами.

ТОВ “Вайс Трейд”. Через київське ТОВ “Вайс Трейд”, що засвітилося в афері з банкрутством ПрАТ “Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива”, обидва пов’язані з Леонідом Крючковим, братом засновника скандального холдингу “Енергомережа” Дмитра Крючкова.

ПАТ “Міський Комерційний банк” (CityCommerce Bank). Сергій Тронь фігурує у кримінальному провадженні за фактом виведення та привласнення коштів ПАТ «Міський Комерційний банк» (CityCommerce Bank). Менеджмент видавав кредити фіктивним фірмам, а кошти легалізували через підконтрольні їм комерційні структури.

І це лише коротка довідка про його реально успішні і прибуткові проекти. Чи відносяться вони до IT сфері? Сумнівно. До спортивної кар’єри? Та ж історія.

Як пов’язані одіозні шахраї з мафіозної тріади Казахстану, України та Росії Тронь Сергій Миколайович і Аркаллаєв Нуруліслам Гаджійович, а також пан Крючков.

Куратори українсько-казахстансько-російського підприємства з виробництва ядерного палива можуть втратити доступ до проекту. Один зі старожилів української енергетики – ПрАТ «Спілне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» («УкрТВС») – найближчим часом може опинитися під дією мораторію на задоволення вимог кредиторів. Таким чином, ризикує закінчитися, так і не розпочавшись, один з найбільш амбітних проектів у вітчизняній ядерній енергетиці. Це СП було створено в 2001 р. рішенням урядів України, Казахстану і РФ.

Ініціатором проекту був український Кабмін, який з його допомогою хотів створити стабільний і контрольований канал закупівлі ядерного палива. У цій стратегії ставка робилася на те, що якщо на той момент ядерне паливо на наші станції постачав виключно російський «ТВЕЛ», то після початку роботи нового проекту конкуренцію йому повинні були скласти українсько-казахський тандем (Фонд держмайна і «Казатомпром»), якому на двох належало 66,6% акцій «УкрТВС» (проти 33,3% в цій компанії, що належать «ТВЕЛу»). У виробничому процесі цього проекту росіянам також відводилася друга роль: функції “ТВЕЛ” зводилися до остаточної збірки тепловиділяючих елементів, виробниками яких повинні були стати Україна (цирконієвий прокат і комплектуючі вироби) і Казахстан (уранові таблетки).

Втім, саме Росія зіграла вирішальну роль у цьому проекті. Москва стала банально тягнути час з передачею Києву технічної інформації, необхідної для налагодження випуску окремих елементів ядерного палива.

Ця стратегія виявилася настільки успішною, що за десять років з моменту створення «УкрТВС» проект не просунувся ні на крок. Після початку війни Росії проти України в 2014 р. Київ публічно визнав, що спільне підприємство – мертвонароджений проект. Наслідком цієї заяви стало прийняте минулого року Фондом держмайна рішення продати 33% акцій СП «УкрТВС», що належать Україні. Причому тут ми розповімо трохи пізніше. Ідея здавалася свідомо провальною, але на практиці все вийшло інакше. 30 Серпня 2017 р. держпакет акцій «УкрТВС» викупило ТОВ «Вайс Трейд» з Києва. “Фонд сподівається, що ця історія буде зі щасливим кінцем, покупець заплатить за пакет, і він перейде в руки приватних власників, тому що держава не мала ніякої вигоди від управління ним», – заявляв тодішній глава ФДМ Дмитро Парфененко.

Тронь Сергій Миколайович вбивав для старших партнерів

“Вайс Трейд” не підвів: вже у вересні ця компанія перевела на рахунки держави 47,8 млн грн, закривши угоду з придбання 33% акцій СП. Довгий час реальний господар «Вайс Трейд» залишався за кадром (ця компанія зареєстрована на жителя Полтавської області Андрія Карімова). Але влітку цього року карти були розкриті: “УкрТВС” змінив наглядову раду, до складу якої від імені “Вайс Трейд” увійшли Нуруліслам Аркаллаєв, Сергій Тронь і Леонід Крючков. Відзначимо, що Тронь Сергій Миколайович – відомий давно. Всі троє – широко відомі у вузьких колах люди. Аркаллаєв – екс-нардеп від Партії регіонів і екс-президент Федерації дзюдо України, якого деякі ЗМІ називали “колишнім кримінальним авторитетом на прізвисько “Нурік” і найближчим соратником олігарха Ріната Ахметова”. Тронь – молодший бізнес-партнер Аркаллаєва і колишній віце-президент Федерації боксу Києва. Троня Сергія Миколайовича вважають одним з найбільш небезпечних бандитів Києва. На його руках кров не менше тридцяти жертв. Як правило, Сергію Миколайовичу Троню доводилося вбивати бізнесменів для того, щоб віджати прибутковий бізнес для своїх старших партнерів. Ну а Леонід Крючков відомий як брат Дмитра Крючкова – засновника скандальної холдингової компанії “Енергомережа”, і великий знавець “околоядерного бізнесу”. “Леонід Крючков ще в середині 2000-х співпрацював з «Енергоатомом» (його групі «Київреконструкція» належали будівельні управління, які стабільно вигравали тендери на роботи на атомних електростанціях). Зараз він хоче спробувати свої сили в новому проекті”, – говорить один зі співрозмовників. Правда, шанси Крючкова на успіх, враховуючи “фактор “ТВЕЛа”, виглядали відверто слабкими. І днями вони стали ще менше.

Як стало відомо ЗМІ, вже цього тижня Господарський суд Києва може прийняти рішення про початок банкрутства “УкрТВС”. Відповідний позов нещодавно був поданий до суду “Енергоатомом”. Приводом для цього стали 120 млн. грн. непогашеної заборгованості відповідача перед позивачем. Але джерела звертають увагу на те, що цей борг був сформований ще кілька років тому, і ініціатива використовувати його тільки зараз для початку процедури банкрутства «УкрТВС» може переслідувати дещо інші цілі. Тронь Сергій Миколайович знає які. Співрозмовники називають дві ймовірні причини стартуючого процесу. Перша полягає в тому, що за позовом «Енергоатому» можуть ховатися інтереси конкурентів Леоніда Крючкова: за 33% акцій «УкрТВС» з ним змагалися структури екс-нардепа від «Народного фронту» Миколи Мартиненка, а також братів Олександра і Павла Дубових.

Обидві ці угруповання є давніми партнерами “Енергоатому”, і цілком могли “налаштувати” держкомпанію до активних дій проти СП. Другий можливий привід почати банкрутство “УкрТВС” – побоювання сьогоднішнього фаворита “Енергоатома” в поставках ядерного палива на АЕС – американської компанії Westinghouse. “Для американців “УкрТВС” – потенційний провідник продукції російського “ТВЕЛ” в Україні. Їм це явно не подобається”, – говорить джерело ЗМІ. Він припускає, що при нульових активах і з великим боргом банкрутство спільного українсько-казахстансько-російського підприємства легко може закінчитися його ліквідацією, що цілком вписується в плани Westinghouse по завоюванню лідерських позицій у сфері продажів ядерного палива «Енергоатому».

Тронь Сергій Миколайович і Аркаллаєв Нуруліслам Гаджійович – два брата без мандата

Роман Насіров і Олександр Онищенко займаються грабунком країни протягом багатьох років. Відновлений судом на посаді голови Державної фіскальної служби України Насіров щільно співпрацює з олігархом – мільярдером Онищенком. Перший був народним депутатом України від “Блоку Петра Порошенка”, потім очолив ДФС. Його підозрюють у розкраданні більше двох мільярдів державних гривень, звинувачують у співпраці з народним депутатом Онищенком, під час якого Насіров робив відстрочку з рентної плати за видобуток корисних копалин, а останній завдяки цьому проводив корупційні схеми. У березні 2017 р. Насірова заарештували, а на свободу він вийшов після внесеної застави в розмірі 100 млн. грн.

Відразу після арешту Насіров заявив про проблеми зі здоров’ям і ліг до лікарні, де у нього нібито діагностували інфаркт міокарда. Тоді активно обговорювали “тяжкохворого” Насірова з не менш відомою картатою ковдрою. Що стосується Онищенка, то його підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування». Схема, напрацьована Насіровим і Онищенком, включають в себе перелік високопоставлених чиновників. Серед них-соратник Онищенка з часів роботи в “Партнер-банку” Олексій Савченко. Той самий губернатор Миколаївської області, який є поетом, шансоньє, кандидатом у майстри спорту з боксу, учасником боїв без правил, а також могильником ряду банків і злодієм в законі, що працює під прикриттям самого Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, саме Савченко, замаскувавши під самогубство, “прибрав” Героя України, в.о. директора Миколаївського міжнародного аеропорту, льотчика Владислава Волошина, який намагався перешкодити махінаціям глави Миколаєва. В одному човні з Насіровим – ще двоє відомих кримінальних авторитетів. Це Аркаллаєв і Тронь. Людина часів президентства Віктора Януковича Нуруліслам Аркаллаєв – одіозна персона, відома в бандитських колах, Донецький авторитет на прізвисько “Нурік”.

Він народився 19 січня 1961 року в одному з сіл Дагестану. Кримінальну кар’єру починав як рядовий рекетир, пізніше очолив дуже впливове угруповання Донецька. У 90-х він був одним з найбільш наближених людей Ріната Ахметова. У середині 2000-х його вважали чи не найбагатшою людиною в Донецьку. Він співпрацював з наближеними до Петра Порошенка людьми, був народним депутатом від “Партії регіонів”. У парламенті відомий як злісний прогульник і бандит. Через тендери в Міністерстві оборони і “Укрзалізниці” за часів президентства Януковича він вивів через фірму “Екоойл” мінімум 2,37 мільярда гривень за завищеними цінами. І працював спільно з братом Романом і давнім бізнес-партнером, колишнім своїм помічником, а пізніше обраним головою ради СП «УкрТВЗ» Сергієм Тронем.

Згідно з даними YouControl про ТОВ “ЕКООЙЛ”, контрагент знаходиться в Донецьку, ключові особи цієї компанії – керівник Волобуєв Денис Геннадійович, підписант Волобуєв Денис Геннадійович, а також засновники Тронь Сергій Миколайович, Аркаллаєв Роман Гаджійович, Аркаллаєв Нуруліслам Гаджійович. «У повній версії системи знаходяться судові рішення по цій компанії, дані з податкового реєстру і статутний капітал компанії”, – наголошується в YouControl. Фірма працює за корупційними схемами: на атомних, паливних обладнаннях, за схемами по металу. Це компанія-пустушка: без активів, без співробітників, без потужностей для зберігання або транспортування палива, але при цьому дає зазначеним особистостям заробити понад 2,5 млрд. грн. на рік. У 2014 році ДП «Укрзалізничпостач» за результатами тендеру уклало угоду на постачання дизельного палива на суму 2,63 млрд. грн.

Про це писали «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель». Як зазначалося, 1,31 млн. грн. отримає донецьке ТОВ «Екоойл». Фірма постачатиме дизпаливо по 10,942 тис. грн за тонну (без ПДВ). Вона з 2011 року отримала підряди залізниці та Міноборони на постачання палива на 2,37 млрд. грн. Єдиним конкурентом “Екоойлу” на тендері “Укрзалізничпостач” були ТОВ “Горизонт-Ойл Груп”. Зазначалося, що ще 1,31 млрд. грн. отримає ТОВ «Перша паливна компанія», яка постачатиме паливо по 10,935 тис. грн за тонну (без ПДВ). Компанія заснована фондом “Альтана Інвестмент менеджмент” з групи Анатолія Амеліна, партнера Олександра Януковича по фірмі “Столичний стиль”.

Далі “ППК” перереєстрували на жителя Донецька В’ячеслава Момота, який до цього займав пост одного з топ-менеджерів Одеського НПЗ. Незмінним директором фірми є колишній в. о. голови правління ВАТ “Полтавагаз” Павло Явтушенко. “Перша паливна компанія” почала вигравати державні тендери в грудні 2012 р. і з того часу фірма отримала підряди на 5,11 млрд. грн. Основними замовниками палива “ППК” були “Укрзалізниця”, Донецький аеропорт і “Укрпошта”. За схемою ці бандити працюють в різних галузях. Власником державної частки в проекті спільного виробництва ядерного палива з Російською Федерацією і Казахстаном ВАТ «Спільне україно-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» стало ТОВ «Вайс Трейд».

Про це повідомляє “SMIDA”.

У серпні 2017 р. Фонд державного майна на аукціоні продав 33% акцій в «СП УкрТВС» за 47,8 млн. грн. Але тоді покупця ФДМУ не назвали. У липні 2018 р. дані оновили про власників акцій підприємства, згідно з якими частка акцій, яка належала ФДМУ, перейшла до «Вайс Трейд». Іншими акціонерами залишилися АТ “Національна атомна компанія “Козятопром” (Казахстан) і російське АТ “ТВЕЛ”. “Вайс трейд” записано на жителя Горішніх Плавнів (Полтавська обл.) Андрія Карімова. Попереднім засновником був Денис Волобуєв. Пізніше в наглядову раду “СП УкрТВС” пройшли Леонід Крючков, Нуруліслам Аркаллаєв і Сергій Тронь.

Як писало видання «Дзеркало тижня», частка «СП УкрТВЗ» власникам «Вайс трейд» потрібна була для перепродажу. Повернемося до обладнання в «Укрзалізниці». Провертати їх допомагав близький друг Нуріка, екс-міністр оборони Дмитро Саламатін. У цій схемі був і колишній міністр оборони Валерій Гелетей. Він є головою столичного УБОЗу, зараз начальник держохорони України. Нагадаємо, саме Гелетей-відповідальний за “Іловайський котел” і сотні жертв. І саме він допоміг своєму другові Олексію Савченко зам’яти справу про вбивство керівника аеропорту в Миколаєві. В рамках оборудок і махінацій, бандити примудрилися взяти близько мільярда гривень у банку у вигляді кредиту на закупівлю палива. При цьому, не повернули його і успішно поклали гроші собі в кишеню.

Ще один цікавий момент. Нурік, майстер спорту з дзюдо і самбо, переможець і призер чемпіонатів України, був президентом Федерації дзюдо, але раптово поступився своїм місцем опальному Насірову. Зазначимо, пов’язує цих людей і бізнес у спорті. Тронь обіймав посаду віцепрезидента Київської міської федерації боксу. І ще один важливіший факт. Саме Тронь і Нурік є одними з основних спонсорів Насірова, який став кандидатом у президенти, зазіхнувши на головне крісло країни. Таким чином, Олексій Савченко забезпечує собі майбутнє: якщо не з Петром Порошенком, то з Насіровим, Нуріком і Тронем.

Ще варіант для Савченко – утриматися через Тимошенко, зокрема через Ярему та Віталія Чудновського.

Щодо останнього була гучна історія, пов’язана з депутатом Партії регіонів Юлією Льовочкіною. Їм приписували відносини після того, як застукали досить пікантне листування в смс-повідомленнях в парламенті. Нагадаємо, до того, як пройти в Раду, Чудновський довгий час був охоронцем Юлії Тимошенко, а Льовочкіна – рідна сестра тоді глави Адміністрації Президента. І відзначимо щодо згаданого Яреми.

Він – близький друг Олексія Савченко давно. Губернатор Миколаївської області у своїй час був помічником народного депутата Віталія Яреми. В “Авант-банку”, співвласником якого став Савченко, перевели зарплатні рахунки працівників Генеральної прокуратури, коли її очолив Ярема. Наразі останній – заступник керівника Київської обласної організації БПП Ігоря Кононенка. 22.09.2019 Тронь Сергій Миколайович і Аркаллаєв Нуруліслам Гаджієвич в афері Мафіозного Інтернаціоналу. Таким чином колишні “менти” і колишні бандити злилися в союз заради своєї наживи і для більш серйозного грабежу України. Відмітимо, що вищенаведена інформація ретельно ховається Тронем Сергієм Миколайовичем. Подивимося, на скільки вистачить сил у нашого героя засмічувати мережу опусами про пригоди вікінгів і аналізом робіт Чака Паланіка. Подібна згубна практика перетворила на посміховисько вбивці Вороненкова – Станіслава Дмитровича Кондрашова, а тепер подібна доля чекає і Сергія Миколайовича Троня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *