Представництво ЄС та ЛНУ ім. І. Франка проводять «День кар’єри ЄС 2020» онлайн

Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр ЄС запрошують взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який відбуватиметься 21−22 жовтня 2020 року в онлайн-форматі

«День кар’єри ЄС» відбувається у Львівському університеті вже четвертий рік поспіль і збирає сотні зацікавлених людей навколо ідеї розвитку міжнародного співробітництва та кар’єри. Цей захід має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Партнерами заходи також виступили міжнародні компанії Nexia DK, PwC, KPMG, Rolan Berger, BPO Nextdoor, ПрАТ «Концерн Хлібпром».

Розпочнеться «День кар’єри ЄС 2020» о 10.00 год. вітальними словами від організаторів, а вже о 10.30 стартує панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція», де провідні експерти дискутуватимуть про тенденції на ринку праці, а також вплив процесів європейської інтеграції на український бізнес і зміст очікуваних роботодавцями знань і навичок. А також шукатимуть спільно шляхи адаптації вищої освіти до вимог ринку праці.

До дискусії запрошені: Ольга Сивак, представниця урядового офісу із залучення та підтримки інвестицій у Західному регіоні UkraineInvest, керівник львівського офісу міжнародної компанії КПМГ Максим Войцеховський, CEO міжнародної компанії BPO Nextdoor, засновник gelato.in.ua Юрій Підсадний, а також керівниця відділу кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Львівського університету Ірина Сновидович.

У другій частині дискусії Оксана Краєвська, інституційна координаторка програми «Еразмус+», Денис Черніков, менеджер проекту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні», Тарас Яворський, CEO і співласник TS Management Group і учасник понад 30 міжнародних проєктів та Уляна-Олександра Свелеба, студентка та волонтерка Інформаційного центру ЄС, випускниця EU Study Days, обговорюватимуть молодіжну політику та освітні можливості ЄС для української молоді, перспективи й виклики глобального освітнього простору та кар’єрні шанси випускників на європейському ринку праці.

Модеруватиме дискусію Маріанна Кохан, керівниця проєкту партнерства університетів України та Німеччини з трансферу технологій у ЛНУ ім. І. Франка.

Охочих запрошують долучатися в онлайн-режимі, ставити запитання та коментувати. Трансляція вестиметься на Facebook-сторінці Університету та YouTube-каналі Представництва ЄС в Україні.

Детальніше work.lnu.edu.ua/eucareerday2020/panelnadyskusiia

Впродовж 21−22 жовтня міжнародні компанії, молодіжні громадські організації й проекти презентуватимуть свої пропозиції та можливості для молоді на онлайн-ярмарку вакансій ЄС work.lnu.edu.ua/eucareerday2020. Свої вакансії для студентів вже представили Nexia DK, PwC, KPMG, Rolan Berger, BPO Nextdoor, Хлібпром, JTI, Zone300, Leobit.

Молоді люди також зможуть поспілкуватися у спеціально створених для цього бесідах в Telegram із представниками компаній і дізнатися про програми стажувань та практики, переваги участі в міжнародних громадських організаціях, проектах розвитку бізнесу.

Серед учасників молодіжні міжнародні організації AIESEC, AEGEE, команда ENACTUS LNU, європейські програми стипендійної підтримки ERASMUS+ та DAAD, Школа стійкого підприємництва Горста Рогуша. Детальніше про учасників: work.lnu.edu.ua/eucareerday2020/partnery-ta-uchasnyky/

Довідка

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у 15 містах України протягом останніх чотирьох років. Це серія публічних заходів, де представники мереж ЄС та інші учасники обговорюють впровадження стандартів і практик ЄС в Україні, участь у програмах ЄС для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Під час заходу гості дізнаються про: сучасні тенденції на ринку праці; вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває до молодих фахівців; учасники дізнаються про пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями, як вони використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи власний бізнес за підтримки ЄС.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Співорганізатором заходу у ЛНУ ім. І. Франка виступає ГО «Студія Європейського Менеджменту» та ГО «Лабораторія ідей».

©Медіастар