Мер Львова нагородив членів Асоціації правників України з нагоди Дня юриста

З нагоди Дня юриста міський голова Львова Андрій Садовий долучився до відзначення членів відділення Асоціації правників України у Львівській області.

«Я радий бути сьогодні у вашому колі. Маю велику повагу до людей, які вміють трактувати і писати закон, які вміють жити по закону, і які вміють слідкувати, щоб інші дотримувались закону. Це дуже складно, адже довкола завжди є багато спокус. Бажаю вам сьогодні доброї дискусії та добрих думок», — сказав мер Львова.

Так, за сумлінне виконання професійних обов’язків та активну участь у розбудові правової держави, охорону прав і захист інтересів громадян та з нагоди Дня юриста міський голова вручив дві подяки:

Тарасу Бачинському — адвокату, керівному партнеру Адвокатського об’єднання «Бачинський і партнери» (За багаторічну професійну працю, активну участь у професійному житті Львова та розвиток правопросвітницьких проектів)
Ірині Шаровській — юристці (За багаторічну правопросвітницьку діяльність, реалізацію проектів із утвердження верховенства права та прав людини, активну участь у розбудові правничої спільноти Львова)
Окрім того Андрій Садовий подарував символічний прапорець України голові Асоціації на Львівщині Івану Городиському.

©Медіастар